Тренер Сергій Свистун про гру «Кременя»: «Безобразная игра»

31.05.2015, 13:00 Переглядів: 3 896

«Кремінь» вдома з мінімальним рахунком програв «Скалі»

30 травня «Кремінь» в останньому домашньому матчі сезону програв ФК «Скала» (Стрий) з рахунком 0:1.

Кременчужани гарантували собі 3 місце у другій лізі та участь у матчах плей-офф за право грати у наступному сезоні у першій лізі. Тому поєдинок з турнірної точки зору не мав жодного значення.

«Кременю» на полі не змогли допомогти із-за дискваліфікації (перебір «жовтих» карток) Ваге Саркісян та Сергія Ченбай. Але футболісти протягом двох таймів підтримували команду разом з ультрас на секторі.

В середині першого тайму Дмитро Волошин пробив у ворота «малиново-зелених», але голкіпер Денис Завгородній врятував команду.

На 84 хвилині єдиний гол, який вирішив долю матчу забив капітан «стрийків» Василь Цюцюра простреливши у дальній кут воріт.

У компенсований час захисник «Кременя» Валерій Курелех завадив нападнику гостів подвоїти рахунок. Згодом біля воріт «Скали» після зіткнення Сергія Борзенка з воротарем стриян на полі ледь не почалася сутичка, арбітр роздачею «гірчичників» вгамував команди.

Тренер «Кременя» Сергій Свистун про гру:

Просто безобразная игра. Я хочу попросить прощение у болельщиков. По карточкам у нас не играли Ваге Саркисян и Сергей Ченбай, но есть люди, которые стремятся играть, доказывать . Надеялся что все-таки они хоть под конец сезона проявят себя. Я не увидел желания играть в футбол, у меня складывается впечатление что некоторым первая лига не нужна.

Считаю, что это вина тренера, значит я где-то недоработал. Хотя всю неделю их настраивали, говорили что приедет команда которая за кусочек земли будет бороться.

Будем делать выводы, если не понимают будем наказывать деньгами

«Кремінь» (Кременчук) - «Скала» (Стрий) 0:1

Гол: Цюцюра 84'

«Кремінь»: Онопко, Кунєв, Буличов (Стебловський 60 '), Іванов, Собко (Гаді 82'), Курелех, Борзенко (к), Волошин, Алексанов, Апришко (Стебловський 62 '), Черній (Жуков 75').

Запасні: Олійник, Пасічніченко, Логінов.

Головний тренер - Сергій Свистун

«Скала»: Завгородній, Коцюмака (Стасюк 61 '), Бондаренко, Максимович, Ботвинник, Клименко, Кміть (Прішнівскій 37'), Скакун (Антонів 89 '), Рябушко (Лазаренко 85'), Цюцюра (к), Кохман (Березовий 65 ')

Запасні: Данкович, Подоляк.

Старший тренер - Василь Малик

Попередження: Олександр Буличов (54), Сергій Стебловський (70), Юрій Павлик (88), Сергій Борзенко (90+3) – Василь Цюцюра (84), Тарас Максимович (90+3).

Арбітр - Олександр Омельченко (Слов'янськ)

Асистенти: Геннадій Литвинов, Віталій Український (обидва Луганськ)

4-й арбітр - Артем Звягінцев (Кременчук)

Спостерігач арбітражу - Володимир Александренко (Вінниця)

15

3 червня о 18:00 «Кремінь» зіграє на базі ФК «Полтава» в селі Копили, проти донецького «Шахтаря-3».

7 червня в матчі плей-офф за вихід в першу лігу «Кремінь» на виїзді зіграє з командою першої ліги, яка посідає 14 сходинку (зараз «Миколаїв»). Керівництво «Кременя» організовує поїздку для підтримки команди у вирішальному матчі. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Автор: Альона Душенко Фото: Андрій Гусач Джерело відео: МФК "Кремінь"