Кременчужанка Анна Оніщенко привезла бронзу Чемпіонату Європи

19.05.2015, 15:27 Переглядів: 2 359

Анна Оніщенко та Валерія Скрильник змагалися з таеквондо ІТФ в Італії

З 27 квітня до 3 травня в місті Андріа, що у провінції Барі (Італія), проходив Чемпіонат Європи з таеквондо ІТФ серед дітей, юніорів та дорослих за участі збірної України.

У змаганнях брали участь спортсмени з 26 країн. Кременчужанки Анна Оніщенко та Валерія Скрильник у складі збірної України представляли Полтавщину.

У ваговій категорії 50 кг Анна Оніщенко (колегіум № 25) під керівництвом Руслана Беленького обіграла суперниць з Італії та Росії. Кременчужанка у півфіналі завоювала бронзу Чемпіонату Європи з таеквондо ІТФ.

Валерії Скрильник (школа №22, тренер Олег Корабельников) пощастило менше, вона в бою програла спортсменці з Італії.

У командному заліку збірна України посіла 2 місце, відстаючи від лідера, команди Росії, лише на 4 золотих медалі.

Тренер Руслан Беленький зазначив: "Кременчужани вперше брали участь у змаганнях такого рівня. Дівчата дуже хотіли перемогти, але суперниці виявилися сильнішими. Попереду в Ані та Валерії змагання на кубку та чемпіонаті України, а також перехід в категорію юніорів".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Руслан Беленький