"Дніпро" вийшов у фінал Ліги Європи

15.05.2015, 00:15 Переглядів: 2 696

Кременчужанин Роман Безус зіграє в фіналі Ліги Європи

"Дніпро" на стадіоні Олімпійський в Києві переміг італійський "Наполі".

У Неаполі команди зіграли внічию 1:1, а у Києві - "Дніпро" переміг 1:0. Переможний гол на 58-й хвилині забив Євген Селезньов.

На жаль, кременчужанин Роман Безус так і не зіграв у матчі відповіді, підтримував команду на лавці запасних.

"Дніпро": Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Матос - Канкава, Федорчук - Лучкевич (Матеус, 67), Ротань, Коноплянка (Гама, 86) - Селезньов (Калініч, 75)

"Наполі": Андухар - Маджо, Альбіоль, Брітос, Гулам - Давид Лопес (Енріке, 79), Інлер - Кальєхон, Габбьядіні (Хамшик, 55), Інсінье (Мертенс, 61) - Ігуаїн

Попередження: Матос, Федецький, Селезньов, Канкава, Матеус, Бойко - Габбьядіні, Кальєхон, Гулам.

Дніпропетровський "Дніпро" вперше вийшов у фінал турніру, а також вперше український клуб зіграє у фіналі оновленого Кубка Європи. У 2009 році донецький "Шахтар" виграв останній розіграш Кубка УЄФА. Відтоді турнір було змінено, а наші клуби максимум доходили до чвертьфіналу.

Вихід дніпрян до фіналу - подарунок для всієї України в день 40-річчя перемоги "Динамо" проти "Ференцвароша" (Будапешт, Угорщина) в Кубку Кубків.

27 травня у Варшаві "Дніпро" зустрінеться з іспанською "Севільєю", яка на виїзді перемогла "Фіорентину" - 0:2

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Дніпро" Джерело відео: канал "2+2"