Важка перемога "Кременя"

12.05.2015, 00:02 Переглядів: 2 846

"Синьо-білі" вдома здобули три очки

11 травня "Кремінь" вдома обіграв "НПГУ-Макіїввуголь".

Вже на 15 хвилині на за гру рукою, арбітр назначив пенальті у ворота "Кременя", яким вдало скористалися гості. Ще до кінця першого тайму кременчужани зрівняли рахунок, Сергій Борзенко зі штрафного пробив у ворота суперника.

У другомі таймі кілька небезпечних моментів було і у воріт гостей так і у воріт підопічних Сергія Свистуна. Після проведених замін на заключних хвилинах матчу Сергій Борзенко оформив дубль. У підсумку рахунок - 2:1.

Автор голів у ворота "НПГУ-МАкіїввугілля" Сергй Борзенко прокоментував гру: "Сегодня не пошла игра у всей команды, но мы старались... все ребята молодцы...нам удалось всем вместе дожать соперника. Всех с победой".

Гравці "Кременя" Сергій Борзенко та Єгор Іванов в пятірці кращих бомбардирів другої ліги, у кожного на рахунку по 9 забитих голів.

Нагадаємо, у минулому турі "синьо-білі" програли потенційному супернику "Оболонь-Бровар" за вихід у першу лігу.

"Кремінь": Олійник, Логінов (Кунєв 59 '), Буличов, Пасічніченко-к (Іванов 71'), Павлик (Собко 39'), Борзенко, Стебловський (Апришко 46'), Волошин, Ченбай (Алексанов 78'), Саркісян, Черній.

Запасні: Гаді, Онопко.

Головний тренер - Сергій Свистун

"НПГУ-Макіїввугілля": Гришин, Шестаков, Кобець-к, Лаптєв (Морев 82'), Сахно, Богданов (Хадарченко 74'), Пірковец (Гайдаш 66'), Кривий, Подколзин, Отрок, Філіппов.

Запасні: Заїка, Солтан, Шкрябец.

Старший тренер - Сергій Жицький

Попередження: Саркісян 59'- Подколзин 11', Кобець 24', Кривий 48', Філіппов 85'.