У Житомирі змагалися найсильніші фрі-файтери

7.05.2015, 14:42 Переглядів: 1 761

Юні кременчуцькі спортсмени змагалися в турнірі зі змішаних єдиноборств

Чемпіонат Житомирської області з фрі-файту та ІІІ тур регулярного Чемпіонату України з фрі-файту відбулися 2 травня в Житомирі.

Кременчук представили спортсмени бійцівського клубу "Sparta", повідомляє кременчуцький клуб "Sparta".

Данило Кочет (10 років, 32кг) виграв два поєдинки: перший одноголосним рішенням суддів, а другий - технічним нокаутом. У підсумку спортсмен завоював золото турніру.

Ще одну золоту медаль завоював Ярослав Жовтюк (12 років, 42кг) переміг у півфіналі в першому раунді больовим прийомом, а на фінал суперник відмовився виходити.

Володимир Оськін (13 років, 52 кг) у другому раунді перший бій виграв нокаутом. У фіналі кременчужанин програв технічним нокаутом, в результаті отримав срібло.

Ці змагання є відбірковим етапом на всеукраїнський турнір з фрі-файту "Битва за честь", який 29 травня відбудеться в Тернополі в пам'ять воїнів, які загинули, захищаючи незалежність України.