Кременчуцькі боксери завоювали срібло та бронзу Чемпіонату України

7.05.2015, 12:15 Переглядів: 1 831

Віталій Покуляк та Олександр Христенко на п`єдисталі національного чемпіонату серед молоді

З 28 квітня по 3 травня 2015 у Хмельницькому пройшов молодіжний чемпіонат України з боксу.

Участь взяли близько 200 найсильніших боксерів з усіх областей України. За Полтавську область виступали три боксера з Кременчуцької СДЮШОР з боксу Данило Тарасенко ( І розряд, 60 кг), Олександр Христенко (майстер спорту, 81 кг), Богдан Бриженко (І розряд, 91 кг) та Віталій Покуляк (+91 кг) вихованець КСЕ "Легіон".

Олександр Христенко під керівництвом заслуженого тренера України Гайдай О.С. завоював на Чемпіонаті ІІІ місце. Кременчужанин по черзі здолав боксерів з Києва, Луганська, і тільки при виході у фінал поступився чемпіону України 2014 року, місцевому боксеру з Хмельницька. У результаті увійшов до складу збірної команди України, і буде готуватися до відповідальних міжнародних турнірів.

Віталій Покуляк у найважчій ваговій категорії - понад 91 кг в чвертьфіналі був сильнішим Юрія Івановича (Чернівецька обл.) - 3:0. У півфіналі кременчуцький супертяж переміг Сергія Бегларяна (Дніпропетровська обл.). У фіналі поступився господарю рингу В'ячеславу Гаврилюку - 0:3.

У підсумку в збірної команди Полтавської області 1 золото, 2 срібла і бронзова медаль, серед яких срібло та бронза - досягнення кременчуцьких спортсменів.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: fbu.net.ua, СДЮШОР