7 серпня у Полтаві під областною прокуратурою зібрався мітинг, щодо розслідування ДТП поблизу села Бричківка, де 13 липня «лоб в лоб» зіштовхнулися дві автівки, внаслідок чого загинула жінка.

Приїхали працівники сталеливарного заводу, бо жінка, яка загинула, і водій – працівники цього заводу.

За словами активістів, у них виникли сумніви щодо неупередженості розслідування. Вимагають змінити слідчих.

Доповнено:

Ініціативна група активістів разом з адвокатом потерпілого Романом Винником подали звернення у прокуратуру. Приблизно через 40 хвилин адвокат Роман Винник виступив перед людьми. Він сказав, що відповідь на звернення мають дати протягом 10 днів.

 
Також адвокат потерпілого розповів, що спілкувався з першим заступником прокурора. За словами адвоката, той пообіцяв взяти справу на особистий контроль. Також мають встановити швидкість автомобіля Toyota Corolla. З цією метою повинні призначити ще одну експертизу.

– Є трохи різні погляди на сам спосіб вчинення цього правопорушення кримінального. Вони вважають, що це порушення правил обгону, ми вважаємо, що це не лише порушення правил обгону, а й порушення режиму дозволеної швидкості, – додав Роман Винник.

Після цього мітинг завершився.

facebook x telegram whatsapp viber