Був на Параді Вишиванок у Парку Миру - шукай себе на фото!

25.08.2018, 12:30 Просмотров: 9 195 Комментариев: 4

 

У Кременчуці вдруге пройшов альтернативний парад вишиванок

Фото: Александр Попенко

24 серпня у парку Миру відбувся другий альтернативний парад вишиванок. На свято зібралось кількасот людей.

 

Однією з головних подій стала хода, учасники якої в національному вбранні пройшли навколо парку. Безперечно, за масовістю парад не зрівняється з загальноміськими парадами, які раніше традиційно проводились в місті, але, порівняно з минулим роком, людей побільшало.


 

На святі працювали: Дитяча програма, ярмарок майстрів хенд-мейд, кухня, концертна програма, дискотека та інші цікавинки.


Після ходи з парку стартував і велопробіг.Автор: Руслана Горгола Фото: Александр Попенко

Комментарии: 4

537
27 августа 2018 11:47

Міська влада боїться свого народу. Що це - синдром януковича? Паради вишиванок 2014-2016 років, на які ДОБРОВІЛЬНО приходили до 25 тисяч кременчуківців, не подобалися Малецькому. І він своєю владою зробив усе, щоб знищити цю добру народну традицію, загнавши учасників у непрестижний і незручний для приїзду учасників парк Миру. Там дві сотні учасників, що все-таки прийшли, сумно обійшли навкруг парку, і все. Чому влада свідомо відбирає у жителів святковий настрій? Їй не подобаються українці в вишиванках?  


-8
413
27 августа 2018 11:59

Це пародия на те парады что были раньше...Грустно это осознавать..И все из-за строительства собора!!! Такого количества людей никогда небудет как это было раньше.Людям просто неудобно и далеко туда добираться.А уехать от туда еще сложнее.


+10
525
27 августа 2018 14:08

Если смотреть более широко и осознанно-то все и вся в этой стране пародия,продукты,зарплаты,обучение,лечение,пенсии,и тд ,и ТП....,...Кременчуківці живуть -- Красилівський район Хмельницька обл.село Кременчуки.


-7
1 407
28 августа 2018 21:27

Скудноват в этом году так называемый "парад"... Не на что было даже посмотреть...

Пришли наверное только жители близлежащих домов. Видимо мэр решил такое мероприятие как парад вышыванок в нашем городе задавить. Очевидно украинские вышыванки раздражают нашего мэра. Наша семья в этом году на парад вышыванок не ходила... worried


+10
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх