У 28-річного кременчужанина підтвердили діагноз кір. Лікар-епідеміолог Кременчука Лариса Коровіна підтвердила інформацію «Телеграфу».
13 лютого чоловіка, який повернувся з-за кордону, госпіталізували з підозрою на кір до інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька». Хворому тоді провели всі необхідні аналізи.
– Результат підтвердився, інфекціоністи покази не знімають, – зазначила Лариса Коровіна.
Лікар-епідеміолог зазначила, що діти прививаються у плановому порядку, щеплення отримають в 1 та 6 років.
– Якщо з числа контактних з хворим дітей були не привиті, то є така вакцина для щеплення контактних. Конкретно в цьому випадку, то у нас є дитина, яка з сім’ї. Йому лише в березні виповнюється 6 років. Якраз у березні йому необхідно було зробити щеплення. Порадившись, ми зараз зробили йому щеплення, – додала лікар.
Останній випадок захворювання у Кременчуці був реєстрований 8 років тому – у 2010 році. Тоді захворіло двоє нещеплених дорослих.