За 6 місяців кременчужани мають знайти сімейного лікаря

5.01.2017, 10:02 Просмотров: 8 105 Комментариев: 10

За 6 місяців кременчужани мають знайти сімейного лікаря

До 1 липня кременчужани мають укласти угоди із сімейним лікарем

У рамках реформування галузі охорони здоров’я України, кременчужани до 1 липня 2017 року мають обрати собі сімейного лікарем і заключити з ним угоду. Про це повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

Відповідно до реформи, кременчужани зможуть обирати сімейного лікаря і педіатра для своїх дітей, а також підписувати угоди, в яких прописані обсяги послуг, гарантованих і оплачених державою.

Якщо пацієнта не задовольнятиме сімейний лікар, він зможе його поміняти. Сімейні лікарі видаватимуть довідки в дитячий садок, школу, басейн тощо.

Прив’язка до місця проживання скасовується.

З 1 липня у Кременчуці відбудеться перехід на договірні умови між пацієнтами та сімейними лікарями, тобто лікарями первинної ланки. Спочатку таке реформування у місті відпрацьовуватиметься у тестовому режимі, а з січня 2018 року укладання угод з сімейними лікарями буде обов’язковим для всіх.

На першому етапі у місті залишаться амбулаторії та сімейні лікарі, до яких зможуть звертатися кременчужани, які ще не уклали угоди з сімейним лікарем. В Міністерстві охорони здоров’я передбачають, що якийсь період часу працю сімейного лікаря оплачуватимуть також відповідно до тієї кількості населення, що проживає у зоні його обслуговування. Тобто територіальне закріплення на якийсь час залишиться. Водночас сімейний лікар зможе приймати і тих пацієнтів, які уклали з ним угоди, і тих, які проживають на території, яку обслуговує медичний заклад, де він працює.

Теги:

Комментарии: 10

2 925
5 января 2017 10:24

Мається на увазі державні установи, чи і лікарі з приватних установ??


0
212
5 января 2017 11:55

Да уж... На всех хороших терапевтов не хватит. А кто поздно спохватится - достанется врач двоечник, что покупал все зачеты и экзамены, что и гуглить анализы не знает как....


+4
564
5 января 2017 12:49

А где брать эти договора??? Как они заключаються? как один и тотже семейный врач сможет на вызов приехать в разные части города, или он будет заключать договор только с тем кто ему удобен?? Пока больше вопросов чем ответов (((


+8
30
5 января 2017 13:31

це все повна фігня. Для початку умови потрібні а потім і лікар та його надання послуги. У державні установи ходити то тільки собі тріпати нерви. Як ходив до приватних клінік так і буду як і мої діти. А люди зараз підуть кого попало брати у лікаря собі і ще щось підписувати з ним...цирк

 


+4
772
5 января 2017 17:48

Цитата: Сімпсон
У державні установи ходити то тільки собі тріпати нерви. Як ходив до приватних клінік так і буду як і мої діти.

А вас не турбує, що ви за послуги лікарів двічі заплатите? Перший раз з податків, другий у приватну лікарню.


+5
559
5 января 2017 17:56

Цитата: TaRo
На всех хороших терапевтов не хватит.
Чим більше у лікаря буде договорів, тим більше його фінансування, так що лікар буде зацікавлений. Ну і потім, ви можете змінювати лікаря, коли забажаєте, це не назавжди.


+2
212
5 января 2017 21:57

Цитата: Irish Cream
Цитата: TaRo
На всех хороших терапевтов не хватит.
Чим більше у лікаря буде договорів, тим більше його фінансування, так що лікар буде зацікавлений. Ну і потім, ви можете змінювати лікаря, коли забажаєте, це не назавжди.
 

Чем больше пациентов у врача - тем больше ждать к нему очередь. Я так понимаю? Как в Израиле, например. Если терапевт хороший, то очередь может быть к нему минимум через неделю...   

 

 


+8
877
6 января 2017 02:27

Цитата: Сімпсон
Як ходив до приватних клінік так і буду як і мої діти.

Частный врач- это тот же доктор работающий в обычной госполиклинике или больнице.Спросите у любого врача.Зачем платить дважды за неграмотность?

Грамотных врачей на пальцах рук пересчитать можно.Все остальные дармоеды и бумагомаратели.


+6
1 671
6 января 2017 09:01

а если меня устраивает участковый терапевт с амбулатории то что делать?


+1
615
6 января 2017 09:31

[quote=valkiriya]а если меня устраивает участковый терапевт с амбулатории то что делать?
Ну так и заключите договор с этим доктором, для Вас ничего не изменится, а если у доктора таких договоров будет много, то и оплата его работы будет на достойном уровне


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх