ХК "Кременчук" подарував ще один фінальний матч

3.04.2015, 22:56 Переглядів: 3 705

Чемпіон України визначиться у вирішальному матчі серії 4 квітня

ХК "Кременчук" програв другу фінальну зустріч київському АТЕКу. У вщент заповненій льодовій арені кременчуцька команда розпочала з атак. Перший удар нанесли господарі, але відкрити рахунок вдалося лише на 8:37. Дальним кидком у більшсті забив Сірченко. Майже через 4 хв підопічні Дмитра Підгурського могли подвоїти рахунок, але гостей врятувала перекладина. Гравці АТЕКу наприкінці першого періоду зрівняли рахунок у грі, також реалізувавши гру у більшості.

У другому періоді Романенкко з подачі Сірченка заштовхнув шайбу під поперечину - 2:1. На що кияни відповіли двома голами у ворота Едуарда Захарченка. Третю і, як виявилося, вирішальну шайбу гостей забив граючий тренер столичної команди Сергій Супрун.

ХК "АТЕК" здобув вольову перемогу над ХК «Кременчук» і зрівняв рахунок у фінальній серії. Чемпіон України з хокею визначиться у вирішальному матчі 4 квітня о 18:30. Трансляцію матчу можно буде подивитися на нашому сайті.

ХК "Кременчук" – "АТЕК" – 2:3 (1:1; 1:2; 0:0)

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, О. Серебряков

ХК Кременчук: Е. Захарченко (до 58:55). В. Романенко – Логвиненко, Варивода – Сірченко, Забулонов – Жовнір, Кочмар, Муль. Чердак – Кузьмік – Лисак, Луговий – Чернишенко – Бойков, Підгурський – М. Дворник – Микулко, Бобков.

АТЕК: Люльчук. Кривомаз – Дворецький, Благой – Толкунов, Марініч – Дмитренко. Супрун – Курський – Янішевський, Бєга – Кіча – Росляков, Фроленко – Д. Хонін – Люлюк.

Голи: 1:0. Сірченко (8:37 – більш.), 1:1. Бєга (Росляков, 16:00 – більш.), 2:1. В. Романенко (Сірченко, 23:17), 2:2. Дворецький (Кіча, Росляков, 26:38), 2:3. Супрун (33:49)

Штраф: 6 – 12

Прямую трансляцию матча можно посмотреть на kremen.tv.

Автор: Альона Душенко Фото: Александр Гринченко