Кременчужанка побувала на «Шустер Live»

14.10.2013, 12:00 Просмотров: 5 338 Комментариев: 38

Кременчужанка побувала на «Шустер Live»

Учасники ток-шоу. Ольга Маслак справа

Кременчужанка Ольга Маслак з’їздила на політичне ток-шоу «Шустер Live». Там вона побачила чоловіка, який стверджував, що довіряє українським судам; приємно поспілкувалася зі «страшною» Інною Богословською; сфотографувалася з Савіком Шустером і послухала Арсенія Яценюка, який сам рвався фотографуватися з учасниками ток-шоу і обіцяв усім вислати «фотки».

 

Ольга Маслак – професор, доктор економічних наук, викладає у Кременчуцькому національному університеті ім. Остроградського (КрНУ). Її запросили взяти участь у ток-шоу «Шустер Live», яке відбулося 4 жовтня. У програмі обговорювали три питання: звільнення Юлії Тимошенко, законопроект Андрія Портнова щодо процедури призначення суддів; бій за Київраду. «ТелеграфЪ» розпитав пані Ольгу про Шустера, його ток-шоу та політиків, які полюбляють там світитися:


– Пані Ольго, як ви потрапили на «Шустер Live»?


– До університету зателефонували менеджери Савіка, сказали, що збирають групу професорів для участі у програмі. Планувалося, що ми обговорюватимемо державний бюджет України та комунальні тарифи. Ректор доручив їхати мені – сказав, що це мій профіль за тематикою. Та за 5 хвилин до шоу, коли нас повели на грим, ми дізналися, що теми дискусії змінили – і замість держбюджету ми говоритимемо про звільнення Юлії Тимошенко та законопроект про суддів.


– Вам пояснили, чому так несподівано поміняли тематику програми?


– Так, Савік вибачився і сказав, що законопроект про суддів мають приймати у Верховній Раді вже цього четверга, тому це найактуальніша тема тижня.


– Хіба для українців може існувати тема, актуальніша за комунальні тарифи та держбюджет, від якого ми всі залежимо?


– Так, я з вами згодна, мені теж здається, що розібратися з комунальними тарифами було б набагато важливіше для людей. Адже ми весь час чуємо, що після вступу до Євросоюзу відбудеться підвищення тарифів. Держбюджет – теж дуже важлива тема. Я думаю, така заміна тематики вимушена, бо це – велика політика.


– Щодо великої політики. У студії знову говорили про звільнення Юлії Тимошенко. Професорів, які брали участь у програмі разом з вами, ця тема хвилювала?


– Ви знаєте, зовсім не хвилювала – таке у мене склалося враження. Не знаю, як сказати чемно, щоб нікого не образити, та ця тема надто часто нав’язується аудиторії, так часто, що вже дратує.


– Арсеній Яценюк агітував професорів голосувати за звільнення Тимошенко?


– Так, він до нас підходив, дуже грамотно спілкувався, сам запропонував із ним сфотографуватися, узяв у всіх електронні адреси і пообіцяв вислати кожному фотографію. Переконував нас, що Юлію Тимошенко необхідно звільнити.


– Як відреагували професори?


– Ми були майже одностайні – сказали, що таке звільнення має відбуватися у межах правового поля. Якщо є законне підгрунтя для звільнення – будь ласка, бо інакше це не зовсім справедливо.


– Як економіст, ви вважаєте, що питання звільнення Тимошенко найважливіше в контексті вступу України до Євросоюзу? Чи, можливо, існують серйозніші проблеми?


– Як економіст, я б взагалі воліла говорити не про Юлію Тимошенко, а про наслідки вступу до Євросоюзу. Це серйозні речі, їх треба пояснювати людям, обговорювати. Нам, наприклад, розповідають, що у Євросоюзі ми отримуватимемо більші зарплати. Але ніхто не каже, чи будемо ми взагалі працювати? У якій якості ми працюватимемо? Можливо, існуватимемо лише як сировинний придаток? З нашою промисловістю, нашими стандартами дуже нелегко стати рівноправним членом європейської спільноти. Я б воліла, щоб такі речі обговорювали грунтовно, та велика політика, мабуть, ставить свої вимоги.


– Вас попереджали про якісь обмеження під час прямого ефіру – наприклад, про це не можна говорити або питати?


– Ні, що ви, навпаки! Нас просили виступати, брати активну участь, і, головне, активно голосувати весь час, поки політик говорить. Одну кнопку ми мали натискати, коли він говорить переконливо, іншу – коли не викликає довіру. Так весь час моніторили настрій студії.


– Що вас вразило на ток-шоу?


– Мене дуже здивував чоловік, який підняв руку і сказав, що він довіряє українським судам. Він був один такий на всю студію. З колег-професорів жоден не довіряє судам, як з’ясувалося. Ще мене прикро вразило те, що за новим законом про суддів їх призначатиме Президент, а парламент буде від цієї справи відсторонений. Таким чином, усе вирішуватиме одна гілка влади. На мою думку, має все-таки існувати баланс, щоб одна гілка влади контролювала іншу.


– Які враження у вас залишилися від «Шустер Live»?


– Просто чудові! Це така потужність, така блискуча організація! Абсолютно ніякої метушні, біганини не було. Усі дуже привітні і дуже організовані. Савік взагалі неперевершений. Він так спокійно керує усією цією «махиною». І, знаєте, коли ти береш участь у програмі наживо, це зовсім інші відчуття, ніж коли ти дивишся її вдома, лежачи на дивані. У студії було страшенно цікаво, мені дуже сподобалось.

 

Савік Шустер:

Кременчужанка побувала на «Шустер Live»

«Він такий «умничка»! Такий виважений, делікатний! Так вміє розрядити напруження у студії! Коли Яценюк досить різко сказав Богословській, що вона давно вже живе у Євросоюзі, бо в неї там діти вчаться, і землю там купили, Богословська скипіла, зірвалася з крісла і підбігла до Яценюка. Савік відреагував миттєво – спокійно став поміж ними. Вони обидва вищі за нього, і якось одразу у студії спало напруження...»

 

Інна Богословська:

Кременчужанка побувала на «Шустер Live»

«У житті, під час спілкування не на сцені, вона зовсім інша, зовсім не агресивна, навіть чемна, привітна. Сказала, що любить професорів, любить студентів, її батько теж був професором...»

 

Арсеній Яценюк:

Кременчужанка побувала на «Шустер Live»

«Він, звісно, грамотна людина. Та помітно, що він себе піарить. Під час виступу двічі вихвалявся, що має червоний диплом юриста... Навіть, коли камера наїжджає на його обличчя, дуже видно, що він себе піарить... І під час виступів не завжди був переконливий, бо надто просував себе».

Теги: Шустер Live

Комментарии: 38

0
14 октября 2013 12:03

все теперь звезда!!!

0
0
14 октября 2013 12:38

"Проффесура"знает не больше тебя, но его невежество лучше организовано.
Эдгар Дейл wink

0
0
14 октября 2013 12:49

Antony, а где ты маслову нашел? Маслак вроде...

0
0
14 октября 2013 13:07

не по теме

0
477
14 октября 2013 13:19

Antony,
"Яка была, така есть" wink

0
0
14 октября 2013 13:27

Щас отключат коменты ...

0
0
14 октября 2013 13:40

нельзя говорить нехорошести про нехороших людей

0
598
14 октября 2013 14:08

По теме. Кто такой был Александр Печерский - уроженец Кременчуга? Кто знает?

0
501
14 октября 2013 14:48

"Это диво, так уж диво" (с)

0
477
14 октября 2013 14:59

Контролер Реальности,
Уже отключили, как только о взятках заговорили. wink Наше общество неисправимо. love

0
0
14 октября 2013 16:44

мэ-нэ-джэ-ры Савика ))))))))))))))))))))))
вот это как сейчас называется ))))))))))
"контора" растёт на глазах.))))))))))))

0
0
14 октября 2013 16:52

Fox:

Согласна :)

"Телеграфу" правда глаза колет:Э)

0
315
14 октября 2013 17:39

Цитата: Кац
Antony, а где ты маслову нашел? Маслак вроде...

Да, Маслак, но имело место быть.

0
0
14 октября 2013 19:49

Искренне завидую студентам,которым выпала честь учиться у таких замечательных преподавателей!Очень жаль,что передачу не смотрела.Жаль,что голоса грамотных экономистов абсолютно не слышны на фоне предстоящей эйфории.С праздником Вас,уважаемая пани Ольга,крепкого здоровья и всем нам надежды,что здравый смысл победит.

0
0
14 октября 2013 19:52

rusella

Я аж слезу пустила. Да, таких преподов поискать нужно :)))

0
0
14 октября 2013 21:07

rusella, засланный казачок...

0
2 803
14 октября 2013 21:33

"...що розібратися з комунальними тарифами було б набагато важливіше для людей". Згоден, але призначеня суддів, для держави, набагато важливіша проблема, чим тарифи. Тому що це один з основних стовпів державності. Дивно чути таке від професора,який не довіряє судам.

0
0
14 октября 2013 21:39

Откуда такая уверенность в моей предвзятости?Не имею чести знать лично этого преподавателя,я увидела абсолютно трезвый взгляд на современные реалии,которые мне,как человеку ,работающему в реальной экономике и имеющему диплом одного из лучших университетов союза,абсолютно созвучны.И ещё,пытайтесь критиковать оппонента креативно,а то ощущение,что пишет обиженный студиозус.
ь в моей предвзпокаsprite757,
sprite757,

0
0
14 октября 2013 21:53

но ВЫ, мадам, недалеки от истины ))))

0
477
15 октября 2013 00:01

znau,
lol особенно заочникам, кто сдавал у нее сессии "по-честному" wink

0
0
15 октября 2013 22:23

[quote]rusella:Вчера, 19:49 Искренне завидую студентам,которым выпала честь учиться у таких замечательных преподавателей!Очень жаль,что передачу не смотрела.Жаль,что голоса грамотных экономистов абсолютно не слышны на фоне предстоящей эйфории.С праздником Вас,уважаемая пани Ольга,крепкого здоровья и всем нам надежды,что здравый смысл победит.[/quote]
Как такое можно писать если [quote]Не имею чести знать лично этого преподавателя/quote]
Я никоим случаем не обиженный студент, отмучился, знал бы, в какую копеечку встанет второе высшее на этой кафедре, не поступал бы.

0
477
15 октября 2013 22:50

sprite757,
То же самое!!!!Учились не только мы, но и близкие родственники.Столько денег всадили "честным" профессорШАМ, что ужас........Вышеописанная - одна из самых беспредельных кафедр!!!!!!

0
0
16 октября 2013 08:13

Fox,
sprite757,
тоже имела счастье получать на этой кафедре второе высшее am
рекет открытый, попробуй не купи у "не буду тыкать пальцами" диплом и прочие дела, то тебя так с дерьмом вымешают, что мало не покажется wink
ну впрочем,наверное, такое трепетное отношение к учашимся является побочным эффектом , как сказала rusella"трезвого взгляда на современные реалии" wink

0
0
16 октября 2013 08:29

а чего вы на кафедру гоните?вы конкретно про эту даму говорите
а,даже,если и так,то взяточничество никоим образом не уменьшает экономических знаний в ее голове

0
0
16 октября 2013 08:40

margon,взяточничество никоим образом не уменьшает экономических знаний в ее голове, ага и стимулирует к экономическому росту в её семейке wink

0
0
16 октября 2013 08:43

ну,это уже другая история wink

0
0
16 октября 2013 08:59

margon, если бы вы сталкивались с деятелями той кафедры лично, то поняли бы почему слово употребляется именно так как оно употребляется wink

0
0
16 октября 2013 09:13

не важно чему вас учили. Важно чему вас научили. Кто может похвалится ? Кто из марчандайзеров стал старшим менчандайчером ? ))))

0
0
16 октября 2013 09:16

Sai, может быть,может быть.но я заканчивала другой ВУЗ,где мне никогда не приходилось "башлять" за сессии.

0
477
16 октября 2013 11:51

margon,
Так о даме из статьи выше много "хорошего" говорили, и о том, как у нее сдавать сессии...Так все, как обычно, удалили. wink

0
0
16 октября 2013 17:28

margon:Сегодня, 08:29 а чего вы на кафедру гоните?
Так там вся кафедра такая

0
0
17 октября 2013 17:33

Не надо было давать, тогда бы не было и профессора

0
477
18 октября 2013 00:12

работник,
Не давали бы, то вуз не закончили бы. Что непонятного? Если существуют тарифы и таксы для заочников!

0
0
21 октября 2013 00:49

Цитата: margon
т
Да, к Вашему счастью Вы не сталкивались с этой дамой. Пол города "наслышаны". Вы так деферамбы поете, что сложилось мнение....

0
0
21 октября 2013 08:19

tamara170565,где вы заметили мое пение дифирамбов? отнюдь.

0
0
30 октября 2013 07:44

Цитата: Sai
Fox,
sprite757,
рекет открытый, попробуй не купи у "не буду тыкать пальцами" диплом и прочие дела, то тебя так с дерьмом вымешают, что мало не покажется wink
ну впрочем,наверное, такое трепетное отношение к учашимся является побочным эффектом , как сказала rusella"трезвого взгляда на современные реалии" wink

что бы с дерьмом не мешали, надо в место маргарина в голове мозК иметь, окто не имеет - платит, так что нефиг обижаться или плати или иди в бурситет, а то все такие умные и обиженные, всех так доили, на практике знаю что реально умного студента 9 из 10 преподов не тронут, а у остальных все равно вряд ли получится завалить, а идиота самБ-г велел поиметь за его идиотизм, надо же себе компенсировать проф. вред от обучения таких "уникумов"

0
0
7 ноября 2013 22:57

огги

Первый пример: Конец мая - тема диплома не утверждена, госпожа М видите ли в командировках, ей некогда. А защита то в июне... Второй пример: Сдан на проверку первый раздел диплома, прошел месяц, ответ: "Я еще не смотрела". На второй месяц ответ не поменялся. Третий пример: "Я не буду проверять на черновиках!". В каком месте здесь на что-то влияют мозги студента, если включено динамо? Ах да, совсем забыл, май месяц нет руководителя диплома... Все вышеуказанное основано на моем опыте и опыте моих одногрупников. Первое образование получал в этом же университете, кафедра КИС, так там никто не заикался о деньгах за диплом и делал я его сам, без каких-либо проблем. Впрочем, как и в техникуме КДПУ, ныне колледж КНУ, про деньги никто не заикался. Здесь же стоимость оглашается напрямую.

0
0
7 ноября 2013 23:11

Приличного человека на Шустер Лайф не пригласят. Там проверенный "контингент", чтобы не дай Бог чего лишнего не сболтнули. Меня туда вряд ли пригласят. )))))

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх