В Кременчуці продають “партизанський” квас та лимонад

23.06.2013, 08:07 Просмотров: 3 829 Комментариев: 13

В Кременчуці продають “партизанський” квас та лимонад
Фахівці рекомендують, купуючи квас, оцінити, наскільки точка продажу пристойно виглядає: чи не брудна бочка, чи охайний реалізатор і чи має він медичну книжку. Сам квас повинен бути прозорим. Якщо мутний - значить, забродив.

Червнева спека змушує мешканців міста шукати, де б вгамувати спрагу. Чи не на кожному кроці спритні підприємці поставили бочки з квасом. Середня ціна - 5,50 гривень за півлітра напою.
Покупців мало цікавить, чи є документи на квас, головне - аби був холодний. А даремно...

- Я вже півдня не виходжу з туалету. Попила квасу на зупинці “Аврора”. Вони мене отруїли. Я вже сходила до них, вимагала показати документи. У продавця ніяких офіційних паперів немає. Що ж це робиться?! Цікаво, що через дорогу є ще одна точка продажу квасу. Там все гаразд - і документи, і продавець в охайному фірмовому одязі, - розповіла 13 червня кременчужанка Світлана, зателефонувавши на гарячу лінію “Телеграфа”. Згодом ця жінка завітала до санлікарів і написала скарги до кількох контролюючих інстанцій.

Після скарги у спільний рейд вийшли представники управління торгівлі, управління благоустрою та екології, санлікарі, правоохоронці та знайшли кілька точок продажу квасу, походження якого поки не встановлене.

Біля кіоску “Кулінічі” на зупинці “Аврора”, в сквері “Жовтневий”, біля Троїцького та ринку “Універсальний” ми виявили точки продажу квасу без жодних документів. Вони взагалі не мали права торгувати. На підприємців виписані штрафи, - каже керівник Держсанепідемслужби Кременчука Сергій Кузьменко.

Щодо якості продукції в цих “партизанських” точках - санлікар не може про це нічого сказати. Коли наступного разу проводився рейд, і лікарі готувалися взяти проби напою, цим квасом в місті вже не торгували.
Та пан Кузьменко розповідає, що в місті є точки, де якість квасу не викликає сумнівів.

- Один з міських підприємців має всі дозволи та документи на торгівлю квасом, виготовленим у Світловодську. Ми перевіряли якість його продукції. Всі 6 проб показали гарний результат. Продавці демонструють сертифікати, а самі вдягнені у фірмові фартух та косинку, - каже пан Кузьменко.

До речі, фахівці рекомендують, купуючи квас, оцінити, наскільки точка продажу пристойно виглядає: чи не брудна бочка, чи охайний реалізатор і чи має він медичну книжку. Сам квас повинен бути прозорим. Якщо мутний - значить, забродив.

Не квасом єдиним!
Під час рейдів комісія наткнулася на ще одних “партизанів”. Ці люди, не маючи дозволів та сертифікатів якості, продавали лимонад. Таких торговців виявили аж 10. Більшість розташовувалися по периметру центрального ринку, а також на інших ринках міста.

- Мало того, що вони продавали лимонад не зрозуміло ким вироблений і без документів, так ці балони з вуглекислим газом стояли на сонці, а мають бути під навісом. Ми також наклали штрафи, - каже пан Кузьменко.

Спритних підприємців, що торгували лимонадом, штрафи від 800 до 1700 гривень не злякали. Вже на початку цього тижня в районі центрального ринку кременчужанам знову пропонували цей напій. І знову на запитання, чий це лимонад і чи є на нього документи, відповідь була такою: “Пийте, якщо хочете, або не заважайте торгувати!”

Аби ці продавці не були такими нахабними, “ТелеграфЪ” звернувся до контролюючих служб з проханням навести лад у цій торгівлі.

Автор: bulashev

Комментарии: 13

0
23 июня 2013 10:15

А на рынке лимонад крышует лично *** так что санстанции скоро прийдет *** вместе с новым руководителем.Ишь выпендрился со штрафами а они *** до *** он их просто не платит

0
3 549
23 июня 2013 10:44

Продавцам контрафактного лимонада, выливать его весь на голову!

0
0
23 июня 2013 10:54

Разница между сертифицированным лимонадом и контрафактным?
Предприниматель со вторым не заплатил 3 тыс у.е,
Предприниматель с первым заплатил 3 тыс у.е.

0
0
23 июня 2013 11:43

Стоят сейчас, торгуют. Лимонад как лимонад.

0
810
D:
23 июня 2013 11:50

Только что попил квас. Вчера пил квас - живой и бодренький !! Может мадам с Авроры "печенькой" овсяной отравилась... request

0
0
23 июня 2013 12:28

Контролер Реальности,
Да нормальный вкусный лимонад. Это уже феерическим нужно быть.. Если бы продавали лимонад который отрпавляет организм,отправились бы сотни,тысячи людей в городе. А так отравился 1! (1)! человек - все это квас. Куча проверок и т.д . Ну что не понятно для чего и кем это делается ?

0
4 736
23 июня 2013 12:34

тоже только что выпила квас и ниче так, нормалёк. Еще и достался с только что открытой бочки:))))

0
1 107
23 июня 2013 15:29

Біля кіоску “Кулінічі” на зупинці “Аврора”
Интересно - где это? На "Авроре" квас продают , светловодский , но не возле кулиничей.

0
0
23 июня 2013 16:15

нормальный квас продают :) сам пью и вам рекомендую.

0
3 737
23 июня 2013 18:06

ну да, вот так просто стали по периметру на ринке и торгуют. Да , если их не крышует сама админ-ция рынка, хрен бы они торговали. Им даже за километр до рынка не разрешили бы подойти. А, раз свободно торгуют, значит свои. Квас тоже с зеленой улицей. Лично я не пью. Просто не нравится. И сомневаюсь, что бочка хорошо может промыться, так как в ней очень узенькое горлышко. Ничем во внутрь не залезешь. Значит есть невымытый налет. Может я и ошибаюсь.

0
0
25 июня 2013 11:01

DarkKnight1,
Сколько людей травится, но не все ж идут жаловаться. И жизнью есть много недовольны, только толп людей, которые хотели бы что-то изменить нет.

0
0
25 июня 2013 12:08

один рейд за лето для показухи и хватит если б это проводилось чаще это б оправдало труд людей которые рейд проводят а так сделать галочку что был рейд этого мало

0
0
26 июня 2013 02:20

Светловодский квас нынче не тот, что был когда-то...! Холодный! Прозрачный! Но, чувствуется, что не хлебный, а из концентрата сделанный. От всей этой химии сразу никто не умирает. Но,если пить регулярно( сейчас почти вся еда такая), то последствия могут быть всякими-разными...

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх