Полякова уволили с должности начальника военного лицея

20.11.2012, 08:59 Просмотров: 5 494 Комментариев: 18

Полякова уволили с должности начальника военного лицея

Распоряжение председателя облсовета

14 ноября на сессии Полтавского областного совета по распоряжению его председателя Ивана Момота, начальника Кременчугского военного лицея, полковника Владимира Полякова, уволили с занимаемой должности. Об этом «Телеграфу» сообщил вице-мэр Виктор Калашник.


По его словам, другим распоряжением председателя Полтавского облсовета исполняющим обязанности начальника лицея  назначили Марченко. 

 

Напомним, в октябре в лицее работала комиссия по изучению конфликта и ознакомила Владимира Полякова с выводами своей работы. Полковнику объяснили, что с ним, как с начальником лицея,  будет досрочно прерван контракт.

 

Немного позже полковник заявил, что неизвестные угрожали его матери. Владимир Поляков связывает угрозы с тем, что он планирует восстановиться на должность начальника лицея, а кому-то это не нравится. Инцидентом занимается милиция.

Автор: minchuk
Теги: Поляков

Комментарии: 18

0
20 ноября 2012 09:28

По заслугам.

0
0
20 ноября 2012 09:53

Непонятно, уволили решением сессии облсовета или решением главы облсовета. У Полякова конктракт и там всё четко прописано, если невиноват - суд востановит. А так о чем говорить, мы же не видели что комиссия там накопала. Может и не стоит ему волну поднимать, чтобы хуже не было. Еще и посадить могут.

0
2 666
20 ноября 2012 10:27

Artur Remezov,
если что-то было, то могли и "наклепать за углом"...
но он дико открещивается от всех обвинений, возможно там все тихо, просто, как обычно, Поляков кому-то мешает...

0
806
D:
20 ноября 2012 10:34

Посмотрите в ЕХе "Берию"...Мы из той страны!

0
0
20 ноября 2012 14:05

потеря потерь...а кто это?

0
0
20 ноября 2012 14:10

Никто нигде не написал, пан Калашник не рассказал, что сначало незаконно разорвали контракт, а потом как и в случаи со школой 14, просунули решение на сессию областного совета общей куче документов, типа разное. И никто не захотел, или кому-то очень не надо было, выносить на всеобщее обсуждение. Кроме того, нигде не пишут,и господин Калашник, почему-то не хочет знать, что новый начальник не имеет педагогического образования. Что противоречит всем нормативным документам. Так что граждане, А СУДЬИ КТО!!!!!
Поляков молодец!!!! Он восстановится судом и правильно сделает!!!!!

0
0
20 ноября 2012 14:47

Следующая должна быть директриса 5й гимназии(если,конечно чиновники обьективные и принципиальные)

0
0
20 ноября 2012 15:16

неужели не понятно, что Поляков давно кому-то мешает

0
0
20 ноября 2012 15:34


Tais,розумієте,біда не в тім,що звільнили Полякова(хоч для ліцею це біда велика),біда у тім, що ліцей,як такий,перестає існувати. Дисципліна опускається до рівня плінтуса. Зі слів ліцеїстів,як першого,так і другого року навчання, сьогодні можна підворотнички підшивати раз на тиждень-два. Деякі хлопці вже починають носити форму зовсім без підворотничків,засалюючи одіж та набираючи вигляд бомжів. Стройова підготовка майже закінчилась. Можна ходити по ліцею у замазаних берцах.Успішність скоро буде 2-4 бали.Сьогодні дві третини ліцеїстів вже опустились до 7 балів у середньому.Куда,вибачте,вони поступлять після ліцею?

0
0
20 ноября 2012 18:35

Почему то мне кажется, что военный лицей переведут в Полтаву.

0
0
20 ноября 2012 20:00

Katrycj,не думаю,щоб це було якось зв"язано з переводом у Полтаву.Мороки дуже багато.Та й працював ліцей десяток років чудово,тільки хороші відгуки були.

0
0
21 ноября 2012 09:16

cactus,
Про Полякова багато років тільки гарні відгуки: чудовий керівник, розумний, великий патріот України. От в останньому, може, й криється причина його звільнення. - У ліцеї є музей війської слави, там дітей виховують на традиціях звитяг козаків та інших героїв України (не тих, що начіпляли зірочки нинішніх хероїв). Музей багатий! - Сам бачив. Поляков - порядна й чесна людина.
Тримайтеся, пане Поляков! Не здавайтеся! Нам би побільше таких керівників.

Поміркований,
Куда,вибачте,вони поступлять після ліцею?

Очевидно, подібні плітки Вам розповідали хлопці в "засалених воротничках", яким лінь учитися. - То куди їм вступати? - У голові лою мало, не потрібні народу такі в якості офіцерів.

А чому не висловляться тут ліцеїсти? Невже немає чого сказати? Чи кишка тонка, бо заборонили? А як же з кодексом честі - говорити правду?

0
0
21 ноября 2012 13:26

Сонечко,про Полякова і я нічого другого не говорив.І я не розумію Вашого про плітки.Це не плітки а реалії. Колотнеча у минулі роки не привела до добра.А останні 2,5 місяці поточного року зовсім розхитали дисципліну, виховну роботу та успішність.на самопідготовці хто як хоче,так і танцює.Контролю майже 0.Нікому вже контролювати.А Дітей,особливо вже вихованих інтернетом, звичайно за виключенням В.І.Леніна, ТV та іграми,котрі самостійно сидять і гризуть науку без контролю?Та коли на самопідготовці 20 таких хлопців без контролю.От я і говорю,що вся колотнеча із звільненням Полякова найбільше шкоди завдала самому ліцею,то биш дітям,котрі там навчаються.
А відносно коментарів,то подивіться самі - 1840 людей читали цю статтю,а ліньки включитись у обговорення.І яким чином самі ліцеїсти можуть тут коменти написати?

0
0
21 ноября 2012 14:11

Конечно, больше всех сам лицей пострадал, Поляков же его создал, он же без преувеличения отец родной всем лицеистам, порядочный и идейный человек, отличный руководитель. А драки везде бывают, тем более мальчишки... В каждой школе бывают драки - давайте директоров снимать. В 5 гимназии с 3В класса 7 детей перевели в другую школу по причине грубости и неадекватности учительницы Маслий Веры Ивановны, а она работает...

0
0
21 ноября 2012 17:11

У всьому світі курсанти(ліцеїсти)старших курсів допомагають у підготовці новачків. Це практикується як у військових формуваннях,так і у навчальних.
У жовтні поточного року показували репортаж з кадетського корпусу в США.
Показали їдальню. Кадети першого року повинні сидіти прямо,можна сказати – струнко. Нікому не дозволяється порушити це правило. Сержантів не багато,не можуть контролювати всіх. Контролюють кадети старших груп. Іноді дають по ушах. Дідівщиною це не вважається. Але суворо карається насилля ,знущання. Так от – для того,щоб відділити виховний процес від насилля,знущання(дідівщини)потрібно посилено працювати,контролювати, вести постійну виховну роботу. Хоча кадети другого року можуть дозволити собі деяке послаблення,а третього – ще вільніше. Пояснюють це тим,що першого року потрібно виробляти поставу,весь час контролювати себе.
У нашому випадку пішли шляхом самого меншого опору - розділили 1 та 2 курси – наскільки це вірно?Можливості поставити між ними стінку немає. Стінку поставили віртуальну. Тепер ліцеїст другого року навчання(курсу) несе покарання за те,що поговорив з ліцеїстом першого? Вважаю що така політика сама проста,але невірна в корні.

0
0
21 ноября 2012 22:12

Ну что сказать, Марченку родственнички в Полтавской облдержадминистрации помогли пропихнуть свою пятую точку в лицей. Чем это чревато для лицея, вот вопрос? Без Полякова он не будет образцово-позакательным как раньше. Чем же интересно теперь наши власти будут хвастаться перед послами заморскими???

0
0
21 ноября 2012 22:44

Ага!У 60 років якраз розгоряєцця активність бігати з пацанами,обливатись.

0
0
14 декабря 2012 20:01

Да от кормушки оторвали,вот и все!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх