ВВ: „Були Деньки”

3.08.2006, 21:08 Просмотров: 1 507
У листопаді український гурт Воплі Відоплясова випустять платівку "Були Деньки". Вона вийде у рамках відзначення двадцятиріччя гурту. Альбом буде пронизаний ностальгічним настроєм тією добою, коли музиканти грали саме чистий рок.
До платівки увійдуть пісні, здебільшого складені кілька, а то й з десять літ тому.

У листопаді український гурт Воплі Відоплясова випустять платівку 'Були Деньки'. Вона вийде у рамках відзначення двадцятиріччя гурту. Альбом буде пронизаний ностальгічним настроєм тією добою, коли музиканти грали саме чистий рок.
До платівки увійдуть пісні, здебільшого складені кілька, а то й з десять літ тому. Зрідка вони могли пролунати на живих виступах ВВ, але ще ніде до цього не видавалися. У майбутньому альбомі „вевешники” ніби то знову повернуться до свого класичного звучання. Воно ґрунтується на поєднанні хард-року з нашим фольком.
'Якщо раніше кожен наш запис був, скоріше, суцільною боротьбою за звук, – зізнається Олег Скрипка, – то зараз ми працювали із задоволенням і насолодою, творчо. '
Гітарист гурту Женя Рогачевський зі свого боку додає, що скороочікувана плитівка є, власне, тим ВВ, в яке він закохався двадцять років тому. Тоді він ще не був учасником гурту. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх