В «Океану Ельзи» з\'явилися «казковi» шанувальники

3.08.2006, 21:08 Просмотров: 4 013
Закінчився підготовчий період у виробництві повнометражного ігрового фільму-казки з робочою назвою "Іграшки злої Долі". Музику до фільму пише клавішник гурту «Океан Ельзи» Мілош Єліч.

Закінчився підготовчий період у виробництві повнометражного ігрового фільму-казки з робочою назвою 'Іграшки злої Долі'.  Музику до фільму пише клавішник гурту «Океан Ельзи» Мілош Єліч.
«Іграшки злої долі» - це дебютна робота сценаристки Віолетти Гатті, а також дебют в ігровому кінематографі знаного українського режисера неігрового кіно Романа Ширмана. Цей фiльм - перший великий мiжнародний кiнопроект у якому беруть участь естонськi спiвпродюсери.
«Вазгалі, у нас з «Океаном Ельзи» склалися гарні творчі взаємини, - розповідає режисер стрічки Роман Ширман. – Одним з героїв стрічки є Молодий Король, який не хоче воювати. Король любить музикувати, і коли він перебиратиме на гітарі акорди хітів «Океану Ельзи» - гадаю, це буде кумедно й несподівано. Та й взагалі, всі герої нашого фільму страшенно захоплені творчістю «океанів» - королева без тями від Вакарчука…» 
Головні ролі зіграють такі відомі українські та естонські кіноактори, як Георгiй Делiєв, Михайло Барський, Мерле Пальмiсте, Андрус Ваарiк. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх