«PROДвіженіє – 3»

30.03.2006, 18:03 Переглядів: 1 688
«Умоляю!!! Скажите, где в нашем городе можно научиться брэйку?! black devil» (из рубрики SMS-эксперт, ТелеграфЪ, №11,2006г.).
Натовп, який сидів на сцені підтримував бі-боїв не жаліючи голосу

Мы позвонили нескольким знакомым местным би-боям, которые сообщили, что заниматься брейк-дансом можно как минимум в двух местах:
Команда «Brith be size» тренируется в лицее №4. Занятия проходят во вторник и четверг с 18:00 на втором этаже. Спросить Мувика (Женю) или Вадика.
Команда “Miht Level” – в актово мзале пятого корпуса КГПУ в рабочие дни с 17:00, подойди к Китайцу (Сергею).

Фестиваль хіп-хоп культури „PROДвіженіє” вже втретє пройшов у нашому місті. Він відбувся 11 березня в Палаці культури „Кредмаш”. За традицією, до Кременчука з’їхалися брейк та реп-команди з різних  куточків України.

Дівчачий брейк – данс по – кременчуцьки

Mr Bass-хлопчина з двома кісками-колосками на голові котрий вів шоу, виконав Гімн PROДвіженія, а повна зала глядачів за ним луною повторювала „Продвіженіє... продвіженіє!!!”.
Один за одним на сцені з’являлися вже відомі Кременчуку реп-гурти – „Смысл жизни”, „Третьи грани” та інші. Сюрпризом був виступ кременчуцької брейк-команди - не звичайних бі-боїв, до яких ми вже звикли, а команди дівчат. Вони створювали такі викрутаси, що, здавалося, зала вибухне від надмірної енергії, що випромінювали юні брейкерші. Хлопчачі брейк-команди з Кременчука та Миргорода під аплодисменти зали своїми вправними рухами  вводили її в стан ейфорії.
Далі були батли (битва - з англ.) між брейкерами. Перше з чотирьох місць отримали ”The twins” з Миргорода. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх