Україна у драматичному матчі програла на старті Євробаскету-2015

6.09.2015, 14:33 Переглядів: 1 326

Українці провели перший матч

Збірна України з баскетболу не змогла виграти у своєму першому матчі на Євробаскеті-2015.

Українці дуже гідно протистояли срібним призерам минулого Євробаскету литовцям, проте у фінальні секунди не змогли втримати потрібний результат – 69:68.

Українці традиційно для себе розпочали матч невпевнено. Як і в контрольних поєдинках, команді Мурзіна не вдавалося налагодити взаєморозуміння. Першу чверть наші хлопці програли 19:2, при тому що Липовий і Корнієнко набрали 2 швидких фоли.

У другій чверті наші баскетболісти продовжили боротися з хвилюванням, проте значно покращили гру на щитах. Чудова гра Фесенка (6 очок + 5 підбирань + 1 блокшот) дозволила Україні піти на перерву поступаючись лише 33:36, що залишало хороші шанси на другу половину.

Після великої перерви Україна значно додала. Фесенко продовжував домінувати на щитах, а його партнери нарешті стали влучати не лише з під щита. Команда Мурзіна виграла третю чверть, проте все ще відставала.

В заключному відрізку українці продовжили свою погоню і ледь не виграли.За 3:26 до фінальної сирени Україна навіть вийшла вперед (вперше в матчі!) але без Фесенко, який вже встиг набрати 5 фолів, виграти матч було неймовірно важко.

Перемогу команді Мурзіна міг принести Макс Корнієнко, але його кидок з сиреною не досгят мети.

Литва - Україна 69:68 (19:12, 14:14, 17:19, 19:23)

Литва: Янкунас (22 + 5 підбирань), Валанчюнас (19 + 11 підбирань), Мачюліс (11), Сейбутіс (8)

Україна: Фесенко (19 + 11 підбирань), Мішула (13), Рендл (12 + 6 передач), Корнієнко (8 + 5 підбирань), Зайцев (7 + 5 підбирань), Пустозвонов (5 + 4 передачі), Лукашов (2), Тимофеєнко (2), Сізов (0), Пустовий (0), Крутоус (0)

Центровий збірної України Кирило Фесенко увійшов до символічної збірної першого туру ЄвроБаскету 2015 за версією ФІБА.

Після матчу капітан збірної України Кирил Фесенко прокоментував:

"Думаю, це була прекрасна гра для вболівальників. Тут багато було литовських фанів, вони створили чудову атмосферу. Дещо засмучений своєю грою. Я засмучений, що не був ментально сильний і отримав п’ятий фол в ключовий момент гри. У нас було всього три штрафних у цій грі, ми не були активні. Наш потенціал зростає день від дня, нам є, що протиставити іншим.

Так, проти Валанчюнаса був баттл. Було важко мені, було важко йому. Ми виснажували один одного кожну хвилину. Думаю, він переміг – перемогла його команда. Моя команда не виграла. Він класний гравець, було приємно грати проти нього.

Це було здорово – грати при такій кількості фанів. Не знаю, як кому, але мене це заводило. Мені сподобалося! Литовці гучно підтримували команду. Тут також були українські фани, дуже хотів би подякувати їм за підтримку,- цитує гравця офіційний сайт ФБУ.

Турнірна таблиця:

6 вересня українці проведуть другий матч. Суперником нашої команди стане збірна Чехії. Пряма трансляція о 23:00 на телеканалі "2+2".