"Кремінь-2000" приймає участь у "Кубку Австралії"

25.08.2015, 10:51 Переглядів: 1 471

Футбольний турнір відбувається у Черкасах

23 серпня, на Центральному стадіоні в Черкасах стартував VI традиційний Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2000 року народження "Кубок Австралії", при підтримці вихованця ДЮСШ «Дніпро-80» Олексія Мамалиги.

Відкривали турнір футболісти «Зірки» Кіровоград та «Торпедо» Миколаїв. Впевнена гра «Торпедо» принесла свій результат ближче до середини другого тайму, коли захисники кіровоградців помилились в центрі поля, а нападники Миколаєва як по нотах розіграли комбінацію у штрафному майданчику. 0:2 у стартовій зустрічі перемагає «Торпедо» м. Миколаїв.

У наступній грі зустрілись господарі турніру «Дніпро-80» та полтавська «Ворскла». У поєдинку важку перемогу здобув «Дніпро-80» з рахунком - 4:3.

У третій грі Кубку Австралії між командами з Кременчука «Кремінь» та чернігівською «Юністю» перемогли кременчужани.

В середині першого тайму, нападник «Кременя» Казєміров скористався помилкою у захисті суперника і відкрив рахунок. Майже одразу Чернігів міг відігратись та майже стовідсотковий момент змарнував. У другому таймі команди продовжували радувати вболівальників швидким, технічним футболом. «Юність» чудово комбінувала в один доторк, а «Кремінь» видав чудові флангові проходи і навіси. Під кінець зустрічі далась взнаки втома «Юності», яка так і не зуміла змінити рахунок на табло – 1:0, перемагає «Кремінь».

Антон Диндіков, тренер «Креміня»: «Звичайно, я задоволений перемогою, команда справилась із завданнями, хоч 5-6 основних гравців не змогло приїхати на турнір через хвороби. Хочу також відзначити прекрасний газон, на якому ми сьогодні грали і чудову організацію всього турніру.

Моя команда лише в цьому році вийшла у Вищу лігу ДЮФЛ, тож ми хочемо спробувати свої сили з сильними командами».

У завершальному матчі першого ігрового дня зустрічались дніпропетровський «УФК» переміг маріупольський «Іллічівець».

24 серпня були зіграні ще чотири зустрічі:

"Дніпро-80" - "Іллічівець" 0:1

"УФК" - "Ворскла" 2:1

"Юність" - "Зірка" 1:2

"Торпедо" - "Кремінь" 2:1

Тренер «Кременя» Антон Диндіков: «Нам було цікаво порівняти свої сили з учасником фіналу Вищої ліги ДЮФЛ. Але десь не вистачило фізичної готовності, плюс накопичується втома через щоденно дорогу з Кременчука. Наш суперник сьогодні – дуже досвідчена команда, але ми зробимо правильні висновки і в наступних іграх покажемо кращий результат».

Джерело: Черкаський спорт