Кременчужанка Ольга Ляхова виграла "бронзу" чемпіонату України

4.08.2015, 13:19 Переглядів: 1 601

Протягом трьох днів у Кіровограді змагалися за медалі з легкої атлетки

1 серпня у Кіровограді завершився чемпіон України з легкої атлетики. У першості серед жінок з бігу на 800 метрів Ольга Ляхова завоювала бронзову медаль.

Кременчужанка фінішувала з результатом, який перевищив прохідний норматив на право участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться у Пекіні (Китай) - 2 хвилини 00,75 секунди.

Нагадаємо, Ольга Ляхова виступила у відкритому чемпіонаті автономної області Іспанії - Каталонія - з легкої атлетики. У першості з бігу кременчужанка завоювала бронзову медаль з результатом - 2 хвилини 02,63 секунди.