Україна знову забиває три голи Люксембургу

15.06.2015, 10:26 Переглядів: 1 787

"Синьо-жовті" продовжують боротьбу в групі "С" на третьому місці

Українська збірна футболу перемогла Люксембург з рахунком – 3:0. На «Арена-Львів» підопічні Михайа Фоменка провалили перший тайм, але реабілітувалися у другому. На 29 хвилині рахунок відкрив Артем Кравець, згодом Денис Гармаш та Євген Коноплянка збільшили рахунок.

Цього ж дня Словаччина обіграла Македонію та залишилася лідером групи з 18 очками. Іспанія мінімально обіграла Білорусь та зберегла відрив у 3 очки від України. Наша збірна знаходиться на 3 місці.

Нагадаємо, наступну гру Україна проведе вдома із білорусами. Матч відбудеться 5 вересня. Того ж дня зустрінуться лідери групи Іспанія та Словаччина.

Україна – Люксембург – 3:0

Голи: Кравець (48), Гармаш (57), Коноплянка (87)

Україна: Пятов - Морозюк, Хачеріді, Ракицький (Кучер, 77), Шевчук, Степаненко, Ротань (Гармаш, 46), Ярмоленко, Сидорчук, Коноплянка, Кравець (Селезньов, 71)

Люксембург: Жубер - Шано, Шнелль, Жерсон, Да Мота (Девілль, 69), Пайяль, Мальже, Мутш, Янс, Хольтер (Філіппс, 77), Тюрпель (Бенсі, 52)

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на післяматчевій прес-конференції прокоментував гру: "Більше задоволений результатом, аніж грою", повідомляє федерація футболу.

-  Ви більше задоволені результатом або грою в матчі з люксембуржцями?

-  Більше задоволений результатом, аніж грою. Дуже складно було відновити емоції гравцям, вони приїхали «порожніми» до розташування національної команди.

-  Чи задоволені Ви поведінкою і відвідуваністю вболівальників на трибунах «Арени Львів» у цьому матчі?

-  Ми сподівалися і не сумнівалися, що у нас буде чисельна перевага. Вболівальники стали нашим дванадцятим гравцем і дуже підтримували команду.