Збірна України здобула першу перемогу в 2015 році

10.06.2015, 09:44 Переглядів: 1 237

"Синьо-жовті" провели товариський матч з грузинами

Збірна України з футболу перемогла збірну Грузії з рахунком 2:1 у товариському матчі, що відбувся 9 червня в Австрії.

У першому таймі в України попереду не виходило нічого. Та і взагалі, команди жодного разу не влучили у ствір воріт. Найреальніший момент мав Кобахідзе, однак його спроба пролетіла поблизу хрестовини. Як показала статистика, на полі були абсолютно рівні команди - навіть володіння м'ячем було 50 на 50. Хоча здалося, що "синьо-жовті" більше володіли ініціативою.

У перерві Фоменко змінив півскладу, випустивши Кравця, Шевчука, Рибалку, Тимощука та Сидорчука.

Грузинець Кенія буквально з кількох метрів пробивав у кут - Денис Бойко у падінні дістав цей м'яч.

Пізніше Кравець із кількох метрів пробив повз ворота. Десять хвилин потому Коноплянка скористався подачею Морозюка, красиво забивши у падінні — 2:0.

На 81-й хвилині Вацадзе після навісу Кенії не залишив шансів Бойку, і грузини перейшли у наступ. І мали моменти, щоб зрівняти рахунок. Проте спочатку Денис Бойко витягнув м'яч з кута після удару Ананідзе, а потім Чантурія поцілив у поперечку.

Грузія - Україна - 1:2

Мате Вацадзе, 81 - Артем Кравець, 57, Євген Коноплянка, 67

Грузія: Георгій Лорія, Олександр Амісулашвілі, Георгій Наваловскій, Уча Лобжанідзе (Кахабер Аладашвілі, 71), Лаша Двалі, Гурам Кашія (Лаша Салуквадзе, 46), Олександр Кобахідзе, Жано Ананідзе, Торніке Окріашвілі (Леван Кенія, 46), Бачана Цхададзе (Георгій Чантурія, 46), Валерій Казаїшвілі (Мате Вацадзе, 71)

Україна: Денис Бойко, Олег Гусєв (В'ячеслав Шевчук, 46), Євген Хачеріді, Ярослав Ракицький, Руслан Ротань (Анатолій Тимощук, 46), Євген Коноплянка (Денис Олійник, 76), Микола Морозюк, Павло Ксьонз, Тарас Степаненко (Сергій Рибалка, 46), Денис Гармаш (Сергій Сидорчук, 46), Євген Селезньов (Артем Кравець, 46)

Збірна України здобуває першу перемогу в 2015 роц. До цього збірна України програла Іспанії у матчі відбору Євро-2016 (0:1), і на останніх хвилинах втратила звитягу у "товарняку" із Латвією (1:1).

14 червня "синьо-жовті" проведуть важливий поєдинок 6 туру єврокваліфікації проти Люксембургу. Гра відбудеться у Львові о 19:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: isport Джерело відео: канал Футбол 2