«Кремінь» виходить у вищу лігу

5.06.2015, 18:30 Переглядів: 1 617

Молодіжні команди виступили на Чемпіонаті України ДЮФЛУ

3 червня на стадіоні «Кремінь» відбувся заключний 18 тур, в якому основні наші команди приймали вдома команду «ХТЗ» (Харків), повідомляє прес-служба «Кременя».

У вікових категоріях U-15 та U-17 юнаки «Кременя» достроково посіли перші місця у своїх групах.

У заключному турі у молодшій віковій групі (U-15) «Кремінь» в черговий раз не залишив жодних шансів своєму суперникові, розгромив його з рахунком 8:0. У команди Антона Диндікова покер на рахунку Дениса Галати, дубль у Єгора Костіна, і по одному м'ячу забили Іван Куць і Тахір Каземіров.

Підопічні Анатолія Безуса, у групі (U-17) команда також здобули перемогу обігравши суперника з рахунком 5:1. Двічі в цій грі відзначився Богдан Винниченко і по одному разу Владислав Даниленко, Денис Манченко та Олександр Пойда.

Команди «Кремінь-2», які виступають у чемпіонаті поза заліком, грали в цьому турі в Дніпропетровськ, де зіграли з другими командами «ДЮСШ-12». «Кремінь-2» (U-15) Олександра Назаренко зіграли з рахунком 1:1, а «Кремінь-2» (U-17) поступився з рахунком 11:5.

9 та 13 червня кременчужани зіграють чвертьфінальні поєдинки за формулою вдома - в гостях, які визначать учасників Фіналу чотирьох, де вже і визначиться переможець першої ліги у кожній віковій категорії. «Кремінь» (U-17) зіграє першу гру чвертьфіналу в гостях проти полтавської «Молоді», а «Кремінь-2» (U-15) 9 червня прийме вдома «Чайку» з Вишгорода.

Фінальний турнір у старшій групі відбудеться 27-28 червня, а в молодшій 18-19 червня в смт.Щасливе.