У фіналі Ліги чемпіонів битимуться "Ювентус" і "Барселона"

14.05.2015, 09:09 Переглядів: 1 601

6 червня фінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу "синьо-гранатові" програли мюнхенській "Баварії" з рахунком 2:3. Але за сумою двох ігор пройшли далі зі загальним рахунком 5:3.

Підопічні Хосепа Гвардіоли взяли швидкий темп зі старту гри, забивши вже на 7-й хвилині. Відзначився Мехді Бенатія.

Неймар за чверть години оформив дубль і завдання для господарів стало нереальним - забивати треба аж 4 м'ячі, щоб пройти "Барсу".

"Баварія" спромоглася на два, показавши характер. Хоча каталонці свою справу зробили і просто заспокоювали гру, не добиваючи суперника.

За баварців забили Роберт Левандовськи і Томас Мюллер.

Востаннє "Барса" грала у фіналі Ліги чемпіонів у 2011 році, коли виграла турнір, перемігши "Манчестер Юнайтед" 3:1.

Туринський "Ювентус" вийшов у фінал Ліги чемпіонів. У матчі-відповіді 1/2 фіналу турніру італійці зіграли внічию із мадридським "Реалом" - 1:1, а за загальним рахунком 3:2 пройшли далі.

Господарі взяли активний темп зі старту. Моменти мали Бензема, Бейл та Роналду.

У середині тайму зусилля "Королівського клубу" були винагородженні. К'єлліні збив Хамеса у карному майданчику, арбітр вказав на "точку".

Вирок виконав Роналду, який зрівнявся із Ліонелем Мессі за кількістю голів у цій Лізі чемпіонів. У обох по 10 м'ячів.

У фіналі, що відбудеться 6 червня у Берліні, "Ювентус" зіграє із каталонською "Барселоною".