Перші битві за фінал Ліги чемпіонів

7.05.2015, 09:02 Переглядів: 1 136

"Баварія" не встояла на "Камп Ноу", а "Ювентус" переміг "Реал"

Туринський "Ювентус" виграв домашній бій із мадридським "Реалом" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Матч завершився з рахунком 2:1.

Вже на 9-й хвилині Мората вивів "Юве" вперед, забивши колишній команді з кількох метрів.

Пізніше Роналду вирівняв ситуацію влучним ударом головою після пасу Хамеса. Цей гол став для Кріштіану 76-м в Лізі чемпіонів, і він стає найкращим бомбардиром в історії турніру.

А ось у другому таймі "Стара Синьйора" піймала суперника на контратаці: Тевес протягнув м'яч до карного майданчика "вершкових", де його збив Карвахаль. Пенальті. Сам аргентинець і переграв Касільяса із "точки".

Каталонська "Барселона" однією ногою вже у фіналі Ліги чемпіонів. "Аргентинська звірюга" Мессі та Неймар принесли "синьо-гранатовим" перемогу над "Баварією" у першому півфінальному матчі турніру - 3:0.

Причому, Лео оформив дубль за три хвилини.

У першому таймі близькі до голу були Луїс Суарес і Даніел Алвес, але їхні удари відбив неймовірний Мануель Нойер.

Гості ж відповіли одним епізодом, але Роберт Левандовські не зміг як слід пробити.

А у другій 45-хвилині Ліонель відзначився на 77-й та 80-й хвилинах.

Таким чином, Мессі встановив новий бомбардирський рекорд Ліги чемпіонів - 77 голів. Днем раніше рекорд був установлений Кріштіану Роналду на кількості 76 м'ячів.

А перед фінальним свистком мюнхенців добив Неймар, якого на побачення із Нойєром вивів Мессі.

Матч-відповідь Баварія – Барселона відбудеться у Мюнхені 12 травня, а Реал - Ювентус в Мадриді 13 травня.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 6 червня у Берліні.