Кременчужани виступили на міжнародному напівмарафоні

28.04.2015, 09:49 Переглядів: 1 355

У столиці відбувся V міжнародний напівмарафон

26 квітня відбувся V Київський міжнародний напівмарафон «Nova Poshta Kyiv Half Marathon-2015», який зібрав понад шість тисяч учасників.

Змагання відбулися як серед любителів бігу, так і серед ролерів. Найменші долали дистанцію в сто метрів, а найбільш досвідчені – класичні напівмарафонські 21 кілометр 97,5 метрів, повідомляє федерація легкої атлетики.

У головному забігу на дистанції напівмарафону (21,0975 км) кращим серед представників Полтавщини був кременчужанин Сергій Кірчик, який фінішував на 45-му місці з результатом — 1 година 25 хвилин 33 секунди. Ще один кременчужанин — Дмитро Хоменко у напівмарафоні фінішував на 48-му місці з результатом — 1 година 26 хвилин 10 секунд.

У бігу на 10 км Дмитро Батрак із Пирятина фінішував на високому 12-му місці з результатом — 40 хвилин 21 секунда.

Під час змагань стався трагічний випадок – не витримало навантаження серце одного з учасників. У 28-річного Олександра Іщенка залишилися дружина та двоє маленьких дітей – син та донька. Донька народилася наступного дня після трагедії.