Збірна України програла на чемпіонаті світу з хокею

27.04.2015, 14:41 Переглядів: 1 411

Україна поступається Японії і покидає групу "А" першого дивізіону

25 квітня збірна України програла Японії в заключному матчі чемпіонату світу з хокею в І дивізіоні групи A.

Перший період завершився нулями на табло. Хоча Україна мала кілька можливостей для реалізації більшості, в тому числі вп'ятьох проти трьох суперників, але реалізувати свої шанси не змогла. Лише на початку другого періоду Благой з передачі Наваренко в більшості відкрив рахунок у поєдинку, повідомляє isport.ua.

Але Японія, витримавши перший період, і володіючи кращою фізичною готовністю, майже відразу рахунок зрівняла - Хірано також реалізував більшість. До речі, цей гол став першим для Японії в більшості на турнірі. До кінця другого періоду у ворота гравця ХК "Кременчук" Захарченко влетіло ще дві шайби - відзначилися Уено і Обара (знову у більшості).

На третій період Україна вийшла із завданням закинути три шайби у ворота Фукуфуджі і не пропустити жодної в свої. На жаль, сил на заключний відрізок поєдинку у команди Годинюка вже не вистачило. Японія спокійно довела поєдинок до перемоги в основний час.

Збірна України не змогла втриматися в групі А першого дивізіону більш ніж на один сезон і знову опускається до групи В, де нашими суперниками в наступному році стануть збірні Великобританії, Литви, Хорватії, Естонії та Румунії.

Результати 5 туру:

Японія - Україна - 3:1 (0:0, 3:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Благой (28:13, більш.), 1:1 Хірано (30:20, більш.), 2:1 Уено (33:22), 3:1 Обара (36:00, більш.).

Італія - Казахстан - 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Римарев (6:42), 0:2 Жайлаулов (45:10), 0:3 Воронцов (53:39, буліт).

Угорщина - Польща - 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Харі (41:30), 1:1 Брик (56:52), 2:1 Шира (59:54, п.в.).