«Лукас» фінішував на 6 місці

27.04.2015, 13:12 Переглядів: 1 503

Кременчужани в дебютному сезоні Екстра-ліги програли «Титан-Зорі»

25 квітня кременчужани на виїзді програли «Титан-Зорі» у боротьбі на 5 місце чемпіонату Екстра-ліги сезону 2014-2015 з футзалу.

Перший тайм був за гравцями Лукаса. Кулька, Леміш і Лапа з 13 по 16 хвилини забили по м'ячу і рахунок став 3:0 на користь гостей. З цією перевагою «Лукас» завершив перший тайм, повідомляє прес-служба ФК «Лукас».

У другому таймі «Титан-Зорі» знадобилося всього лише на одну хвилину більше, ніж «Лукасу» у першому таймі, щоб забити свої три м'ячі і рахунок на табло вже став рівним - 3:3.

Справа дійшла до овер-тайму, командам належало зіграти ще два тайми по 5 хвилин. На початку другого овер-тайму граючий тренер господарів Едуард Кулик вивів свою команду вперед, забивши свій третій м'яч у цій зустрічі. Гравець «Лукаса» Лапа заробив пенальті, а «Титан-Зоря» залишилася в меншості, оскільки друге попередження за цей фол отримав Шеховцов. І ось вона справжня драма в Покровському - Максим Кулька, який до цього з 6-метрової позначки завжди був точний, пробив у воротаря. «Лукас» не зміг перевести гру в післяматчеву серію пенальті і команда господарів святкувала перемогу.

«Титан-Зоря» (Покровське) - «Лукас» (Кременчук) 3:3 (д.ч. 1:0)

Голи: Кулик (25, 29, 47) Миленький (28) - Кулька (13), Леміш (15), Лапа (16)

«Титан-Зоря»: Чичикало (к) - Кулик, Шеховцев, Пічкуров, Конотяк, - Білоус, Чорний, Ментяннік, Миленький.

Запасні: Удовиченко, Линник, Ященко, Слободнюк, Мудрак,.

В.о. головного тренера - Едуард Кулик

«Лукас»: Байдак - Цвєлих, Крупін (к), Кулька, Лапа - Тарасенко, Леміш, Рибак, Заворотний, - Смирнов, Рибак.

Запасні: Іванченко, Смирнов, Маньківський, Данилейко.