«Лукас» поступився у півфіналі чинному чемпіону

19.04.2015, 20:07 Переглядів: 1 329

Кременчужани програли другий матч плей-офф з футзалу харківському Локомотиву

18 квітня у Харкові кременчужани програли Локомотиву другий матч плей-офф 1/4 фіналу чемпіонату України з футзалу.

«Локомотив» (Харків) - «Лукас» (Кременчук) 4:1

Голи: Овсянніков (2), Бондар (18, 25), Журба (38) - Лапа (8)

Харків'яни дуже активно почали зустріч, і вже на 2-й хвилині після відмінного удару Дениса Овсяннікова господарі відкривають рахунок. В не дуже частих контратаках гостей запам'ятався удар зльоту у виконанні граючого тренера Валентина Цвєлих. Ще через півтори хвилини гравець «Лукаса» Сергій Лапа після короткої класичної «двієчки» з Кулькою зрівняв рахунок - 1:1. За 3 хвилини до кінця першого тайму «Локомотиву» вдається провести атаку, і «Локомотив» виходить вперед з рахунком 2:1, повідомляє прес-служба Лукаса.

Не стало секретом, що «Лукасу» довелося йти ва-банк проти чинного чемпіона. Команді Валентина Цвєлих для збереження шансів на продовження боротьби треба було грати тільки на перемогу.

Другий тайм команди почали досить жорстко. На 23-й хвилині харків'яни йдуть у відрив - 3:1. За 7 хвилин 22 секунди до кінця матчу «Лукас» бере тайм-аут і переходить на гру в п'ять польових. Євген Лемеш виходить у воротарському футболці. Більшість домашніх заготовок гостей нариваються на чітку оборону харків'ян. Правда, був небезпечний момент біля Ярослава Заворотний, але він ним не скористався. І тут же після відмінного удару Сергія Журби зі штрафного м'яч рикошетом від руки того ж Заворотний влітає у ворота «Лукаса» - 4:1.

Отже, перемога господарів у другому матчі чвертьфінальної серії, «Локомотив» оформляє вихід в півфінал, де йому протистоятиме львівська «Енергія».

А «Лукас» чекає своїх суперників по розіграшу місць з 5 по 8. Це команда «Кардинал», яка програла серію «Енергії» 2:0, та «ЛТК», «Титан-Зоря».