Нічия українських клубів у Лізі Європи

17.04.2015, 09:21 Переглядів: 1 160

Відбулися перші чвертьфінальні матчі Ліги Європи, де боротьбу за півфінал ведуть два українські клуби

16 квітня відбулися перші матчі відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Київське "Динамо", ведучи у рахунку в матчі з "Фіорентиною" із 36-ї хвилини, пропустило в компенсований час. "Біло-сині" втратили перемогу, зберігши надію. Динамо - Фіорентина 1:1

Брюгге - Дніпро 0:0. Кременчужанин Ромен Безус, який вийшов на останніх хвилинах на заміну, не зміг допомогти команді повернувся із Бельгії з трьома очками

"Наполі" привітав свого керманич Рафаеля Бенітес із днем народження погромом "Вольфсбурга" - 4:1.

А "Севілья" під кінець матчу із "Зенітом" змогла не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Севілья - Зеніт 2:1