КЛБ “Кремінь” завоював “золото” з естафети

15.04.2015, 11:43 Переглядів: 1 799

У Харкові відбувся Міжнародний марафон–2015 з бігу, в якому взяли участь близько 6500 спортсменів

11 квітня у Харкові відбувся 2-й Харківський міжнародний марафон, в якому взяв участь кременчуцький клуб любителів бігу “Кремінь”. У забігах взяли участь більше 7 тисяч осіб, у тому числі представники багатьох міст України, а також бігуни з США, Великобританії, Німеччини, Франції, Росії, Греції, Йорданії, Ємену, Марокко, Австрії, Польщі, повідомляють Новини Харкова

Марафон був представлений в наступних дистанціях: марафон, естафета, напівмарафон, 10 км, 3 км.

Перемогу на дистанції "марафонська естафета"* здобули кременчужани Сергій Кірчик, Сергій Година, Олег Кривченко і Дмитро Хоменко, які бігли послідовно на 4-х етапах, фінішували на загальній марафонській дистанції з результатом - 2 години 42 хвилини 32 секунди.

В особистій першості Міжнародного Харківського марафону серед 259 учасників двоє кременчужан увійшли в топ-100:

49 місце у Ігоря Мезенцева (3:41:14) та

92 місце у Геннадія Коби (4:00:07).

А кременчужанин Сергій Сипко посів 36 місце з результатом - 1 година 36 хвилин 18 секунд в окремій першості з напівмарафону - 21 км 97,5 м.