«Шахтар» програв «Челсі» у фіналі Юнацької ліги UEFA

14.04.2015, 13:29 Переглядів: 1 715

У фіналі «Шахтер» U-19 упустив перемогу з мінімальним рахунком – 2:3 (1:1)

13 квітня в Ньон (Швейцарія) на стадіоні «Коловре» у фіналі Юнацької ліги УЄФА «гірники» U-19 зустрілися з однолітками з «Челсі».

За перші десять хвилин першого та другого тайму Шахтар двічі пропустив у свої ворота. В обох випадках захисники занадто багато свободи надавали Соланкі і Брауну в своїй штрафній площі, не надто жорстко атакуючи їх навіть під час ударів. Та й Жеремі Бога постійно накручував Кірюханцева на фланзі, повідомляє isport.ua.

За рахунку 3:1 на свою користь гравці Челсі стали діяти зовсім вже спокійно, тоді як Шахтар довгий час не міг навіть в середині поля зібратися. Як і проти Андерлехта, важливу роль зіграв вихід на заміну Коваленко. Одним із перших своїх касань він красивою передачею вивів один на один Зубкова, який не зумів влучити у ворота з забійної позиції.

Це був украй важливий момент, враховуючи, що як таких гольових шансів у Шахтаря було не так багато. Тоді як Челсі гостроту біля воріт Кудрика створював регулярно. Зрештою, Шахтарю вдалося скоротити відставання до мінімального, коли Коваленко реалізував вихід один на один після пасу Зубкова. Однак м'яч був забитий настільки пізно, що розраховувати ще на один просто не було часу. У підсумку 2:3, прикра поразка, але гідний виступ у фіналі, який подає великі надії на футбольне майбутнє донецького Шахтаря.

«Шахтар» U-19 - «Челсі» U-19 - 2:3 (1:1)

Голи: 0:1 Браун (7), 1:1 Крістенсен (37, автогол), 1:2 Соланкі (47), 1:3 Браун (55), 2:3 Коваленко (90+2)

«Шахтар»: Кудрик (к), Кирюханцев, Сагуткін, Матвієнко, Вачіберадзе, Пихальонок, Штандер (Коваленко, 71), Гладченко, Арендарук (Меркушов, 78), Борячук, Зубков

Запасні: Єфанов, Шевченко, Фурсов, Сеницький, Глагола

Головний тренер: Валерій Кривенцов

«Челсі»: Коллінз, Айна, Крістенсен, Кларк-Солтер, Дасілва, Колкетт, Мусонда (Абрахам, 85), Бога (Палмер, 71), Браун (к), Лофтус-Чик, Соланкі

Запасні: Томпсон, Томорі, Стерлінг, Скотт, Семмутт

Головний тренер: Аді Вівіш

Попередження: Вачіберадзе (80), Коваленко (85)

Арбітр: Сердар Гезюбююк (Голландія)