Кременчужанин Роман Занько програв на етапі Кубка Європи

14.04.2015, 10:22 Переглядів: 1 255

Дзюдоїст виступив на етапі кадетського Кубка в Чехії

11-12 квітня у місті Тепліце (Чехія) відбувся черговий етап Кубка Європи з дзюдо серед кадетів. Всього у змаганнях взяли участь 687 юних дзюдоїстів 1998-2000 р.н. з 33 країн.

Кременчужанин Роман Занько змагався у найлегшій кадетській ваговій категорії - до 50 кг (39 учасників) і зміг вийти на татамі у Тепліце два рази, повідомляє інформаційне агенство "Дзюдо України".

У першому турі першості Роман Занько переміг Майка Адетілойе (Угорщина) - за 1 хвилину 37 секунд («іппон»), у другому турі він програв срібному призеру Давиду Вопату (Чехія) - всього за 41 секунду («іппон»).

У неофіційному медальному заліку наша збірна посіла четверте загальнокомандне місце, пропустивши вперед представників Німеччини - 11 медалей (3-3-5), Голландії - 7 медалей (3-2-2) та Італії - 7 медалей (2-3-2).

Джерело Інформаційне агенство "Дзюдо України"