"Кремінь" у товариській зустрічі переміг ФК "Рокита"

11.04.2015, 00:28 Переглядів: 1 600

Кременчуцька команда у контрольному матчі обіграла суперника

10 квітня Кремінь зіграв товариську зустріч з ФК "Рокита". У першому таймі на 10 хвилині з подачі Сергія Ченбая передачу замкнув Сергій Алексанов. Наприкінці тайму перевагу подвоїв Юрій Павлік – 2:0.

У другому таймі рахунок не змінився, лише кілька нереалізованих моментів від "синьо-білих" та удар з-за меж штрафного в поперечину у виконані гравця ФК "Рокита".

Нагадаємо, перед стартом весняної частини 11 березня у товариській зустрічі "Кремінь" переміг ФК "Рокита" з рахунком – 4:1.

МФК "Кремінь" - ФК "Рокита" 2:0

Голи: Алексанов 10 'Павлик 39'

"Кремінь": Онопко, Курелех, Пасичниченко, Логінов, Стебловський, Борзенко, Ченбай, Павлик, Саркісян, Волошин, Алексанов.

У 2-му таймі на заміну вийшли: Олійник, Буличов, Собко, Апришко, Гаді, Жуков, прошутить, Кунєв, Дугіенко.

Головний тренер - Сергій Свистун

"Рокита": Голуб, А.Тарганчук, Гориславец, Ільчиш, Корнійчук, Гавренков, А.Семука, Манасян, Прядко, Гребенюк, Словак.

У 2-му таймі на заміну вийшли: М.Полтавец, Перетятько, А.Полтавец, Василенко, Верещака, В.Тарганчук, Швець.

Тренер - Андрій Северин

18 квітня о 15:00 Кремінь вдома зіграє свій наступний офіційний матч з "Арсенал-Київщина".

На 15 квітня заплановано ще один товариський матч з ФК "Глобино", але остаточно це стане відомо тільки 13 квітня.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"