Кременчуцькі кікбоксери завоювали срібло Чемпіонату України

6.04.2015, 11:38 Переглядів: 1 897

Олександр Скирта та Микита Назаренко призери чемпіонату серед юніорів

З 2 по 5 квітня в легкоатлетичному манежі спорткомплексу Харківського тракторного заводу (м. Харків) проходив Чемпіонат України з кікбоксінгу WPKA серед юнаків, старших юнаків та юніорів. Кременчуцьку школу кікбоксінгу представляли юні спортсмени СК "Гермес" під керівництвом Олега Скирти.

Микита Назаренко (2001 р.н., вагова категорія 65+ кг) учень ліцею №4, програв по очках в 1/4 фіналу харків'янину в розділі лоу-кік та посів друге місце у розділі орієнтал.

Олександр Скирта (2000 р.н., вагова категорія до 55 кг) учень ліцею "ПОЛІТ" виграв полуфінал в розділі лоу-кік у представника Донецької області, та програв по очках харків'янину. Олександр посів друге місце у розділах лоу-кік і орієнтал.

"Кременчуцькі кікбоксери, як завжди, агресивно і безкомпромісно проводили свої двобої, не даючи своїм суперникам ні секунди відпочинку у ринзі, і вкотре довели, що наш рідний Кременчук є одним із центрів країни з розвитку ударних єдиноборств", - зазначив на сторінці кікбоксингу тренер Олег Скирта.