Кременчужанин Максим Лю виборов золото в TallinnOpen

6.04.2015, 10:16 Переглядів: 2 876

Максим Лю (разом з тренером Анатолієм Коханевичем зліва на фото) став переможцем у турнірі з греко-римської боротьби

27-29 березня в Таллінні (Естонія) пройшов турнір TallinnOpen серед юнаків з греко-римської боротьби. У змаганнях брали участь 1500 учасників з 18 країн. В турнірі було двоє представників з України: киянин у ваговій категорії 120 кг, який виборов золото та кременчужанин Максим Лю.

Максим Лю зайняв 1 місце у ваговій категорії 53 кг. У 7 схватках він достроково переміг суперників з Фінляндії, Литви, Білорусії, Латвії, Естонії, Росії та Данії.

Анатолій Коханевич, тренер чемпіона Максима Лю, розповів "Телеграфу": "TallinnOpen - найбільший турнір в Європі та третій у світі серед юнаків. Такого великого турніру ще не бачив, змагання проходили за участі країн з різних континентів, таких, як Америка, країни Європи та з Африки. Змагання проходили на 12 килимах. Максим Лю на тиждень залишився на зборах в Естонії".