Срібло від кременчужан на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

23.03.2015, 12:41 Переглядів: 1 669

У Кременчуці відбувся національний турнір в якому взяли участь 22 команди з 21 області України

20-22 березня у Кременчуці відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби на легкоатлетичному манежі СК "Політехнік".

Участь в змаганнях взяли 22 команди з 21 області та спортсмени з Києва, також були представники з окупованих територій Луганської та Донецької областей.

У командному заліку Полтавщина зайняла 8 місце, переможцями стали спортсмени з Харківської області, друге місце в Донецької області, третє - Рівненська область.

Відзначимо, що до складу учасників Чемпіонату входять також троє кременчуцьких спортсменів, які на своєму рахунку мають перемоги на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У ваговій категорії 32 кг "срібло" змагань завоював кременчужанин Ерік Шевченко (школа № 7), а наймолодший учасник змагань Андрій Гура (2004 р.н.) учень кременчуцької гімназії № 6 посів 9 місце.

Максим Лю (гімназія № 6) у ваговій категорії 53 кг виборов "срібло" чемпіонату України з греко-римської боротьби.

Головний суддя чемпіонату Анатолій Коханевич зазначив: "За останні 5 років вже втретє у Кременчуці пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби. Цього року нам дозволили проводити змагання серед молодших учасників змагань, а Online трансляція чемпіонату України серед юніорів дала можливість слідкувати за змаганнями вболівальникам з усієї країни".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: kremen.tv