ХК Кременчук зазнав другої поразки в сезоні

18.03.2015, 17:52 Переглядів: 1 475

Кияни поступалися по ходу зустрічі 1:4 і 3:6, але все ж обіграли переможця регулярного чемпіонату в серії булітів

Рахунок у першому періоді відкрили гості - Владислав Луговий закинув у більшості. Ця шайба залишилася єдиною в першому періоді. Зате з другого періоду АТЕК почав грати в звичному результативному стилі, багато пропускаючи, але при цьому і часто закидаючи, повідомляє isport.ua.

У підсумку, постійно поступаючись по ходу матчу, а навіть відстаючи в три шайби в третьому періоді, господарі змогли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Більше всіх старалися Олександр Бобкін, який набрав три очки і оформив гольовий дубль, а також Владислав Курський, на рахунку якого чотири очки і асистентський хет-трик. У Кременчука найбільш активно провели гру Володимир Горище, який оформив хет-трик, і Владислав Луговий, який закинув двічі і ще раз асистував партнерам.

Основний час матчу завершився внічию 6:6, овертайм голів не приніс, і глядачів чекала друга в сезоні серія булітів, в якій ХК Кременчук зазнав другої поразки в сезоні.

Повторний поєдинок суперників відбудеться завтра 19-го березня о 12:45 на арені АТЕК. У разі перемоги АТЕКу, підопічні Сергія Суруна піднімуться на друге місце, як мінімум, до заключний матчів Дженералз в Харкові.

«АТЕК» – ХК «Кременчук» – 7:6 Б (0:1; 3:3; 3:2; 0:0; 1:0)

Судді: А. Сєврук, І. Хохлов, О. Батєзатов

АТЕК: О. Хонін. Кривомаз – Благой, Дворецький – Д. Хонін, І. Романенко – Ровинець, Журавель. Бєга – Кіча – Бобкін, Супрун – Курський – Янішевський, Люлюк – Фроленко – Макоревич.

ХК Кременчук: Е. Захарченко. В. Романенко – Логвиненко, Варивода – Сірченко, Забулонов – Жовнір. Муль. Микулко – Кузьмік – Чердак, Бойков – Чернишенко – Луговий, Лисак – Кочмар – Мак. Шевчук, Бобков – М. Дворник – А. Захарченко.

Голи: 0:1. Луговий (Чернишенко, Варивода, 16:50 – більш.), 0:2. Чердак (Варивода, 20:18), 1:2. Супрун (Курський, Д. Хонін, 27:14), 1:3. Луговий (Лисак, 28:24), 1:4. Сірченко (Луговий, Бойков, 33:29 – більш.), 2:4. Бобкін (Бєга, Курський, 36:52), 3:4. Дворецький (Кіча, Д. Хонін, 38:35), 3:5. Чердак (Микулко, 40:41), 3:6. Чердак (45:12 – штрафний кидок), 4:6. Курський (Супрун, Янішевський, 50:39 – більш.), 5:6. Бобкін (Бєга, Д. Хонін, 52:17), 6:6. Кіча (Бобкін, 53:16), 7:6. Бєга (переможний булліт)