У Кременчуці відбувся чемпіонат України з таеквон-до ІТФ

17.03.2015, 12:56 Переглядів: 2 524

Наше місто представила одна з найбільших делегацій на чемпіонаті

14-15 березня в спортивному комплексі "Політехнік" проходив чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед дітей та юніорів, в якому взяли участь близько 400 осіб з 15 областей.

"У Харкові Валерія Скрильник та Анна Оніщенко стали першими у своїх вагових категоріях. На змаганнях у Кременчуці - срібні призерки чемпіонату України з таеквон-до ІТФ. Після змагань дівчата готуватимуться до чемпіонату Європи, який пройде з 27 квітня до 3 травня в Італії (м. Андрія). Вони вперше братимуть участь в змаганнях такого рівня. Ми разом з дружнім батьківським колективом скинулися грошима, щоб кременчужанки представили Україну на європейських змаганнях", - зазначив тренер Руслан Беленький.

Спортсмени змагалися у двох видах програми: формальні вправи (туль) і спаринг. Обидва види програми були розділені за віковими категоріями 7-8 років, 9-10 років, 11-13 років, 14-17 років, а спаринг, додатково, ще по вагових категоріях і дивізіонах (по поясах, які свідчать про рівень підготовки спортсмена). Кременчуцькі тренери: Юрій Вдовицький - школа № 19, Руслан Беленький - колегіум № 25, Олег Корабельников - школа № 22, Андрій Коновалов - школа № 24.

За звання чемпіонів боролися 54 учасника з Кременчука, 27 з яких отримали медалі: 8 "золотих", 13 "срібних" та 12 "бронзових". Наймолодшими учасниками нашої команди стали Назар Лановий (7 років), Олексій Бурков (8 років), Діана Чернишова (8 років) і Анна Алексєєва (8 років). Дівчата стали другими по спарингу у своїх вагових категоріях 31 кг та 34 кг відповідно.