Футбол. "Олександрія" - "Кремінь" 1:1 (відео)

17.03.2015, 15:59 Переглядів: 2 308

Кременчужани на виїзді зіграли внічию з першоліговою Олександрією

14 березня Кремінь на стадіоні «Ніка» зіграв з Олександрією, яка перед початком весняної частини чемпіонату очолює турнірну таблицю першої ліги.

Перша половина зустрічі пройшла за повної ігрової та територіальної переваги господарів поля. На 36-й хвилині точним ударом в дальню дев'ятку Леонов вивів олександрійців вперед - 1:0. "Синьо-білим" вдалося відновити рівновагу в матчі на 68-й хвилині. Футболіст Олександрії порушив правила в межаш штрафного майданчику проти гравця "Кременя", за що головний арбітр призначив пенальті. Костянтин Черній пробив точнісінько в нижній лівий кут воріт - 1:1. Надалі обидві команди мали шанси відзначитися у воротах суперника, але свої шанси вони не використали, повідомляє прес-служба ФК Олександрія.

ФК «Олександрія» провела останній контрольний матч перед початком 24-го чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. А кременчуцька команда подарувала нічию з лідером першої ліги головному тренеру Сергію Свистуну, який 14 березня відсвяткував своє 53-річчя.

Голи: 1: 0 - Леонов (36 '), 1: 1 - Черній (68' - з пен.)

«Кремінь»: Олійник, Кунєв, Буличов, Логінов, Алексанов, Апришко, Борзенко, Собко, Ченбай, Іванов, Черній.

У другому таймі на заміну виходили: Пасичниченко, Курелех, Саркісян, Стебловський, Дугіенко, Волошин, Павлик, Жуков, Гаді.

Головний тренер - Сергій Свистун

Свій заключний товариський матч у цьому міжсезонні «Кремінь» зіграє в Полтаві 21 березня з основним складом «Ворскли».

23 березня підопічні Сергія Свистуна на виїзді зіграють з Макіїввугіллям. Доречі, команда з Макіївки продовжить виступи у другій лізі під зміненою назвою. Адміністрація ПФЛ затвердила зміну найменування команди Макіїввугілля на НПГУ-Макіїввугілля, про що повідомляє офіційний сайт Ліги.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Олександрія" Джерело відео: МФК "Кремінь"