Хокей. Шатаут Захарченко і друга перемога Кременчука в Харкові

8.03.2015, 06:45 Переглядів: 1 905

Голкіпер Кременчука оформив свій перший сухий матч у сезоні, а команда здобула сьому перемогу у восьми матчах

Голкіпер Кременчука Едуард Захарченко оформив свій перший у чемпіонаті шатаут, склавши компанію Андрію Бехлебному з Дженералз, який раніше вже відстояв перший у сезоні сухий матч, повідомляє isport.

При цьому рахунок у грі був відкритий тільки в середині другого періоду - відзначився Сергій Кузьмик. Він же закинув другу шайбу гостей вже на четвертій секунді третього періоду, оформивши дубль. Нагадаємо, 6 березня Витязю вдалося закинути дві шайби за 25 секунд зі старту другого періоду, але сьогодні Кременчук побив своєрідний рекорд харків'ян.

Крапку в грі поставив Владислав Луговий, який закинув у меншості свою 11-ту шайбу в сезоні. У підсумку «Витязь» – ХК «Кременчук» – 0:3 (0:0; 0:1; 0:2)

Судді: А. Гладченко, Р. Пантелеймонов, В. Торяник

Витязь: Харитонов (Севастьянов, 59:48). Матвієнко – Панасенко, Попов – О. Романенко, Белєвцов – Воробйов. Ісаєнко – Сальников – Литвиненко, Савченко – Бобовников – Кобиков, Свищев – Щербань – Алексанян-Петрович, Максименко – Лазаренко – Миколенко.

ХК Кременчук: Е. Захарченко. Логвиненко – В. Романенко, Сірченко – Варивода, Забулонов – Жовнір. Чердак – Кузьмик – Лисак, Луговий – Чернишенко – Бойков, Микулко – Кочмар – Мак. Шевчук, М. Дворник.

Голи: 0:1. Кузьмик (В. Романенко, 27:13), 0:2. Кузьмик (Чердак, Микулко, 40:04), 0:3. Луговий (46:50 – менш.).

Штраф: 18 – 14

Свої наступні матчі «Кременчук» зіграє вдома 11-12 березня о 18:00 та 13:00 відповідно, проти «Дженералз».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: fhu.com.ua