В Кременчуці відбулося спортивне свято «Зимові канікули – 2013»

6.01.2013, 08:31 Просмотров: 1 306

В Кременчуці відбулося спортивне свято «Зимові канікули – 2013»3 січня на базі спортивного комплексу бази відпочинку «Шарада» відбулося спортивне свято «Зимові канікули-2013»

Як повідомляє прес-служба Крюківської районної ради – свято спорту в СК «Шарада» було створено за ініціативою Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


У змаганнях прийняли участь діти-вихованці дитячо-юнацьких спортивних  шкіл району – ДЮСШ №1, ДЮСШ СК «Вагонобудівник», КДЮСШ СТ «Спартак, КДЮСШ «Авангард» та команда бази відпочинку «Шарада».


У 5-ти естафетах змагань було задіяно різноманітний  спортивний інвентар – хокейні клюшки, тенісні та волейбольні м’ячі, спортивні куби, легкоатлетичні уступи та гімнастичні лави.
За рівної боротьби перемогу отримала команда «Шарада»,  яка на один бал випередила команду ДЮСШ СК «Вагонобудівник». Трійку лідерів замкнула команда КДЮСШ «Авангард».

 

В Кременчуці відбулося спортивне свято «Зимові канікули – 2013»
Команда-переможниця - «Шарада».


Наймолодші вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ №1 та відділення греко-римської боротьби КДЮСШ «Авангард» подарували учасникам змагань гарні показові виступи.

 

В Кременчуці відбулося спортивне свято «Зимові канікули – 2013»
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.


За словами голови комітету з фізичної культури і спорту Ганни Келембет, всі учасники змагань отримали заряд позитивної енергії від активної участі у спортивних змаганнях. У подальшому планується зробити їх ще однією доброю спортивною традицією, адже дуже важливо, щоб діти мали можливість активного відпочинку і дозвілля на канікулах.

Вітаємо переможця та призерів змагань з досягненнями та Різдвом Христовим, а також бажаємо міцного здоров’я!

Автор: krukiv-rada.gov.ua Источник фото: СК "Шарада"
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх