На кременчуцьких підприємствах пройшли збори на підтримку дій Президента України Віктора Януковича

18.12.2013, 16:17 Переглядів: 2 580

На кременчуцьких підприємствах пройшли збори на підтримку дій Президента України Віктора Януковича

Головні тези зборів «Ні!» хаосу і безладу!, Європі – так! Скороченню робочих місць – ні!, «Так!» відновленню співпраці з Росією!

 

Сьогодні в Кременчуці на підприємствах пройшли збори на підтримку дій Президента України Віктора Януковича. Так, на заводі дорожніх машин пролунала критика в бік опозиції, яка замість євроінтеграції взялася блокувати адміністративні та громадські будівлі, порушувати громадський спокій, трощити на своєму шляху пам'ятники.

 

“Безлад віддаляє Україну від ЄС! Європі – так! Безладу – ні!”,- сказав заступник голови правління підприємства Михайло Косих.

 

 

На підприємстві вважають, що екстремістські заклики опозиційних політиків, які нагнітають конфлікт, згубні для української економіки. Це віддаляє європейські перспективи для нашої країни. Якщо представники опозиції так хочуть європейської інтеграції, то вони мають для цього копітко працювати, в першу чергу, у стінах Верховної Ради. Через те, що опозиціонери блокують парламент, вся країна може залишитися в наступному році без бюджету, а отже, можливі затримки зарплат, пенсій, соціальної допомоги.

 

Робітники заводу кажуть, що промислові підприємства міста мають безперебійно працювати, так само як і об'єкти життєзабезпечення населення, охорони громадського порядку. Від стабільної роботи промисловості залежить стан економіки в країні в цілому. Це вимагає політичної стабільності.

 

“Ми засуджуємо заяви радикальних сил, що рвуться під фальшивим прапором євроінтеграції до влади. Тільки діалог і врахування всіх думок – запорука європейського майбутнього України! Діалогу – так! Барикадам – ні!”,- такий головна теза зборів.

 

На КрАСЗі також заявили про підтримку всенародно обраного Президента України Віктора Януковича, Уряду, їх зусиль стабілізувати ситуацію в Україні, повернути мир і спокій в українські родини.

 

“Лише за умов національної єдності і згоди можлива побудова сильної і процвітаючої держави, утвердження України як демократичної й по-справжньому європейської країни.

 

Євроінтеграція була і залишається стратегічним курсом, який проводить Президент України Віктор Янукович і Уряд. Саме завдяки діям нинішньої влади Україна, як ніколи, стала близька до Європи. Ми виступаємо за євроінтеграцію тільки з урахуванням національних інтересів країни! Європі – так! Скороченню робочих місць – ні!, - заявив директор підприємства Микола Черниш.

 

Працівники автоскладального заводу заявили, що вони хочуть подальшої реалізації соціально-економічних перетворень в Україні, стрімкого зростання її економіки та посилення конкурентоспроможності української продукції на національному і міжнародному ринках.

 

На промпідприємствах міста також закликали Уряд відновити обсяги товарообігу з Росією, щоб українська продукція, як і раніше, безперебійно потрапляла на традиційні ринки експорту.

 

“Ми виступаємо за відновлення і динамічне нарощування обсягів торговельно-економічного співробітництва та промислової кооперації з Росією та іншими країнами – членами СНД. Мова про вступ в Митний союз не іде. «Ні!» втраті робочих місць! «Так!» відновленню співпраці з Росією!”, - лунало у зверненнях представників трудових колективів.

Автор: editor
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 19 від 11 травня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх