«Чисто конкретно...»

7.09.2012, 12:38 Просмотров: 1 748

Що обіцяють зробити партії, якщо пройдуть до парламенту (Продовження. Поч. в №35)

Політичні партії оприлюднили свої передвиборні програми. Майбутні народні обранці, як завжди, обіцяють високі зарплати, гідні пенсії, дешеву іпотеку, якісну освіту та медицину. А ще – боротись із корупцією та навіть позбавити самих себе недоторканності...

 

Що таке «гідна пенсія» чи «висока зарплата»? І як зрозуміти, виконала партія обіцяне чи ні, якщо у програмі записано: стимулюватимемо, ініціюватимемо, сприятимемо і т.п. Тому ми свідомо не звертали уваги на слова типу: «забезпечимо», «побудуємо», «здійснюватимемо», «утвердимо», «протидіяти», «запровадити», «якісна освіта», «доступна медицина» тощо.

 

«ТелеграфЪ» прочитав передвиборні програми. На жаль, вони, як завжди, переповнені подібними словами. Але ми знайшли і конкретні обіцянки. Деякі викликали у нас сміх і подив. Наскільки реально те, що пропонується, судіть самі. Ми підготували вам для ознайомлення, на наш погляд, найцікавіші і найголовніші. А ще рекомендуємо вирізати цю табличку – аби за п'ять років перевірити, чи не обдурили вас нардепи.

 

Чому ми обрали саме ці політсили? По-перше, це партії, які на слуху в українців, по-друге, вони висувають найбільшу кількість кандидатів у своїх списках, зареєстрованих ЦВК.

Автор: admin
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх