Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.01.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1197107
Кременчук5622
Хворі:
Україна209215
Кременчук378
Одужало:
Україна965835
Кременчук5089
Померло:
Україна22057
Кременчук155

Нічні постріли

28.07.2005, 15:07 Переглядів: 1 987
За даними правоохоронців, 24 липня, близько 23-ої години, з будинку № 2 по вулиці 1905 року (там проживає Володимир Каплін – Авт.) до чергової частини міліції зателефонувала жінка, яка повідомила, що у їхньому дворі пролунало кілька пострілів. Міліціянти, які прибули на місце пригоди, встановили, що коли пан Каплін з охоронцем під’їхали до будинку і вирішили увійти в під”їзд, пролунало три постріли. Стріляли з кущів, що ростуть поруч із сусіднім будинком.
Місце нападу на Володимира Капліна

За даними правоохоронців, 24 липня, близько 23-ої години, з будинку № 2 по вулиці 1905 року (там проживає Володимир Каплін – Авт.) до чергової частини міліції зателефонувала жінка, яка повідомила, що у їхньому дворі пролунало кілька пострілів. Міліціянти, які прибули на місце пригоди, встановили, що коли пан Каплін з охоронцем під’їхали до будинку і вирішили увійти в під”їзд, пролунало три постріли. Стріляли з кущів, що ростуть поруч із сусіднім будинком. Приблизна відстань до жертви – більше 10 метрів. Охоронець встиг повалити Капліна на землю і почав відстрілюватися. Злочинець втік.
На місці події у правій половині нижньої частини дверей під'їзду правоохоронці виявили заглиблення діаметром 10 мм, можливе від удару кулі. Такі ж сліди є на бетонному перекритті під'їзду та на цегляному дашку.
Лікар 'швидкої', оглянувши Володимира Капліна констатував, що той немає тілесних ушкоджень, одяг чистий, у підприємця підвищився артеріальний тиск (180/100) та є порушення сердцевої діяльності.
За даним фактом міські правоохоронці порушили справу по статті “Хуліганство”. Проте в міліції кажуть, що під час розгляду матеріалів кримінальну справу можуть перекваліфікувати. Своє слідство проводять прокуратура та СБУ. Справа перебуває на контролі у київських високопосадовців.

Сліди від кулі якими невідомі стріляли по Володимиру Капліну

Сам Володимир Каплін в інтерв'ю місцевій пресі каже, що ще 13 липня, після того, як його було призначено керівником оргкомітету з проведення установчої конференції, на його мобільний телефон надійшло SMS-повідомлення з погрозами. 14 липня він звернувся з усною заявою до міського відділу СБУ. 24 липня Каплін зустрічався з керівником місцевої міліції Олегом Шутяком, якому говорив про погрози на свою адресу.
Щодо самих пострілів, то Каплін вважає, що працював професіонал: “Це був професіонал. Найнятий кілер. Спочатку стріляв у голову. Коли я впав, то стріляв ближче до землі. Думаю - це замовна справа”. В інтерв'ю пресі Каплін заявив, що співробітники, з якими він раніше працював дещо йому розповіли (Каплін раніше працював у силових структурах. – Авт.). “Вони кажуть, що сьогодні в Кременчуці є два претенденти, два клани, які борються за владу у місті. Це громадянин Матицин, який висуває свого представника Калашника на мера і Сень, Добрик, Урін, Мельнік, які підтримують Глухова. Я - третя особа і сюди не вписуюсь. Я – бельмо, яке слід прибрати. Як це зробити? Або ж вбити, або ж створити імідж бандида, кримінальної особи. Я думаю обрали друге. Бійка на конференції і інформація по телебаченню, що я бив людину. Друге – постріли біля під'їзду. Кримінальні розборки, можливо, пов'язані з бізнесом. Сьогодні активно 'мусолиться' інформація, що готується замах на одного з членів групи: Мельник, Добрик, Урін, Сень, Лазар. Мовляв, зараз Каплін буде мстити і відстрілювати цих осіб. Про мене створюється негативна думка. Я офіційно заявляю, що ні з ким влаштовувати розбірок я не збираюсь. Якщо хтось з них завтра опиниться в морзі чи в лікарні з вогнепальним пораненням, то я заявляю, що до цього не маю відношення”,- каже Володимир Каплін.
Крім того, Володимир Каплін заявив, що цією справою, крім силовиків, займатимуться спеціально найняті ним приватні детективи з Києва. 
Автор: bulashev
Теги:

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх