Кременчуцькі прихильники Януковича рвалися на Євробачення крізь міліцію

27.05.2005, 10:05 Просмотров: 990
Минулого четверга ввечері близько 500 прихильників лідера “Партії регіонів” Віктора Януковича намагалися ввечері прорватися на півфінал "Євробачення" в Києві. Вони хотіли проникнути на огороджену територію Палацу спорту, проте правоохоронці їх не пустили, повідомляє "Обоз". Як стало відомо “Телеграфу”, серед тих, хто намагався таким чином потрапити на “Євробачення”, були і кременчужани. “Мікроавтобус прихильників Януковича виїхав з Кременчука до столиці того дня о третій ночі.

Минулого четверга ввечері близько 500 прихильників лідера “Партії регіонів” Віктора Януковича намагалися ввечері прорватися на півфінал 'Євробачення' в Києві. Вони хотіли проникнути на огороджену територію Палацу спорту, проте правоохоронці їх не пустили, повідомляє 'Обоз'. Як стало відомо “Телеграфу”, серед тих, хто намагався таким чином потрапити на “Євробачення”, були і кременчужани. “Мікроавтобус прихильників Януковича виїхав з Кременчука до столиці того дня о третій ночі. В Києві ми мітингували перед Верховною Радою, Генпрокуратурою тощо. Ввечері ми планували пікетувати будівлю Палацу спорту, щоб 'привернути увагу світової громадськості до порушення прав людини в Україні'. Однак нас до палацу не пустили правоохоронці. Почалася товканина”,- каже один з пікетників. За твердженням міліції, в конфлікті ніхто не постраждав, сила до учасників акції не застосовувалася.
Перед тим як піти, учасники акції закинули за огорожу безліч листівок, у яких російською та англійською мовами сказано, що в Україні переслідується політична опозиція і чиниться тиск на політичних опонентів влади.
Раніше віце-прем'єр Микола Томенко закликав не використовувати конкурс 'Євробачення' 'для задоволення власних і партійних інтересів', натомість Віктор Янукович заявив, що саме цей пісенний конкурс під прицілом організаторів протестів. 'Ми прийняли рішення привернути увагу міжнародного співтовариства до дій влади щодо лідерів опозиції. Це попередження', - сказав він. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх