Стасюк балотуватиметься в мери

27.10.2005, 18:10 Просмотров: 1 743
Потенційних кандидатів у мери стало ще на одного більше. Депутат міськради чотирьох скликань Валентин Стасюк повідомив, що має наміри балотуватися на посаду міського голови. Він вважає, що серед його суперників будуть Микола Глухов, який вже заявив про своє рішення, Володимир Коваленко, Володимир Каплін, Віктор Калашник, Леонід Куліченко, можливо, Олег Бабаєв, ще 2-3 кандидати від Матицина. Загалом – не менше 10 осіб.

Потенційних кандидатів у мери стало ще на одного більше. Депутат міськради чотирьох скликань Валентин Стасюк повідомив, що має наміри балотуватися на посаду міського голови. Він вважає, що серед його суперників будуть Микола Глухов, який вже заявив про своє рішення, Володимир Коваленко, Володимир Каплін, Віктор Калашник, Леонід Куліченко, можливо, Олег Бабаєв, ще 2-3 кандидати від Матицина. Загалом – не менше 10 осіб. Пан Стасюк каже, що з деякими із цих людей він вже мав розмову.
Втім, втрачати депутатське крісло у міськраді Валентин Стасюк теж не збирається. Оскільки цього разу вибори проходитимуть за партійними списками, він каже, що незабаром визначиться у своїх симпатіях до політичних партій і увійде до якоїсь із двох: „Батьківщини” або Соціалістичної партії. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх