Кременчужане митинговали против политики правительства Украины (СЛАЙД-ШОУ)

9.04.2011, 14:27 Просмотров: 5 202 Комментариев: 3
На митинг в дождливый субботний день 9 апреля пришло около 100 человек.

В 11.00 9 апреля у ДК «Кредмаш» собралось около 100 человек – митинговать против политики правительства Украины. Основным лозунгом собравшихся был: «Геть реформи для багатих за рахунок бідних!»

В начале мероприятия, у стен дворца, своими пламенными речами радовал депутат горсовета Валентин Стасюк. После колонна двинулась по улице Ленина в направлении площади Независимости.

За безопасностью митингующих следили милиционеры.

На небольшой трибуне на площади независимости представители различных общественных и политических организаций высказывались на тему «Кто виноват» и «Что делать».

В резолюции сборов – отставка правительства Азарова и досрочные выборы в парламент.

. 
Автор: konstantinov
Теги:

Комментарии: 3

0
2 октября 2011 14:31

Для виробників із багатьох секторів економіки (зокрема з агропромислового, сфери послуг) зміна умов ведення економічної діяльності й додаткові витрати, особливо під час кризи, означатимуть банкрутство та вихід з ринку. У свою чергу це спровокує зростання рівня безробіття i зменшення надходжень до державного бюджету. Таким чином, “європейський вибір” для України може стати каталізатором нової економічної депресії.

Водночас цілком виправданим й економічно вмотивованим є рішення про приєднання України до Митного союзу за участю Росії, Білорусі та Казахстану. За розрахунками експертів і науковців, тільки від скасування експортних мит на нафту й природний газ українська економіка виграє мільярди доларів.

Так, скасування експортного мита на нафту матиме позитивний ефект для ВВП України до
3 млрд дол., на нафтопродукти — близько
500 млн дол., зниження цін на газ до рівня внутрішньоросійських — 4,5 млрд дол. Разом із тим потенціал нарощування експорту української продукції до країн Митного союзу становить від 4 до 9 млрд дол. щорічно.

Таким чином, інтеграція України в Митний союз дасть змогу прискорити темпи зростання ВВП від 0,9% до 1,5% щорічно. Поряд із вітчизняним машинобудуванням найбільший позитивний ефект від інтеграції отримають сфери транспорту, сільського господарства, виробництва електроенергії.

З огляду на аналіз перспектив економічної інтеграції пропонується:

— вийти з переговорів про створення ЗСТ з ЄС, обмежившись підписанням галузевих угод про співпрацю й доступ на ринки. Водночас забезпечити перегляд національного законодавства для спрощення доступу прямих інвестицій з країн ЄС та усунення бар’єрів для високотехнологічного імпорту, необхідного для модернізації i технологічного переоснащення промисловості;

— розпочати переговори про умови та порядок приєднання України до Митного союзу. Вимагати невідкладного обопільного знаття додаткових тарифних і нетарифних бар’єрів доступу продукції на внутрішні ринки України та країн Митного союзу;

— прискорити реалізацію спільних україн­сько-російських проектів у сфері ядерної енергетики, літакобудування, суднобудування, освоєння космосу. Ініціювати спільну розробку програми співробітництва в оборонно-промисловому комплексі;

— вийти з ініціативою створення країнами Митного союзу та Україною спільного Антикризового фонду з можливістю приєднання до нього інших країн з групи БРІКЮ.

0
0
2 октября 2011 15:36

Как бы не старались проплаченные партии орать о незалежности и патриотизме , придется принять тот факт, что в мире все больше убеждаются в прогнившей капсистеме ))) на сегодняшний день буржуй Саркози имел удовольствие наблюдать провал правых в верхей палате парламента , а Французские левые партии, представляющие оппозицию, впервые в истории Пятой республики (с 1958 г.) получили большинство голосов .Победа левых за семь месяцев до президентских выборов есть политическим ударом для президента страны Николя Саркози и правящей партии Союз за народное движение (UMP).

0
0
2 октября 2011 21:16

Только вот у нас нет нормальной левой силы. Коммунисты с социалистами продажны (как это они до сих пор не сообщили о слиянии с Партией регионов). Был вроде нормальный Волга, так и тот взяточник.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх