ПОЛІТАГІТАЦІЯ «Ми впевнено дивимося у завтрашній день»,- Микола Данилейко

20.10.2010, 11:32 Просмотров: 2 989
Президент ВАТ «Кредмаш», кандидат у депутати Полтавської обласної ради Микола Данилейко розказав про розвиток Кременчуцького заводу дорожніх машин та про заплановані зміни на краще в рідному місті, області.

Микола Данилейко – голова правління – президент ВАТ «Кредмаш», заслужений машинобудівник України, кандидат у депутати Полтавської обласної ради:

 – Микола Івановичу, цієї осені колектив очолюваного Вами підприємства відзначив своє 140-річчя. З яким почуттям святкували ювілей?

У ці ювілейні дні ко­жен відчував себе причетним до всього славно­го шляху, пройденого машинобудівниками. 140 років - це достойний вік, який вмістив у себе долі багатьох поколінь заводчан. Підприємство з такою історією має глибоке коріння, яке ство­рило особливий дормашівський характер, тра­диції, засновані на патріотизмі, вірності колек­тиву, спадкоємності професії батьків. Цим тре­ба пишатися, нести крізь життя нових поколінь.

– Продукція Вашого підприємства унікальна. І сьогодні на неї теж великий попит?

Наше підприємство було й залишається єди­ним виробником продукції для асфальтобетонних заводів, що діють на всіх континентах. Продукція Кре­менчуцького заводу дорожніх машин була удо­стоєна Державної премії СРСР, державного Зна­ку якості. Практично всі дороги в колишньому Радянському Союзі збудовані за допомогою нашої техніки. За шістдесят років було виготовлено більше двадцяти тисяч асфальтозмішувальних уста­новок.

Сьогодні кременчуцьким асфальтозмішувальним установкам віддають перевагу у Ро­сійській Федерації, Казахстані, Грузії, Азербай­джані, Вірменії, Молдові, Білорусії, Узбекис­тані, Киргизії. Відмінно зарекомендувала себе наша сучасна техніка в Румунії, Болгарії, Афга­ністані, Іраку, Сирії, Йорданії.

Упродовж тридцяти років залишається по­пулярною у споживачів наша закатна машинка для домашнього консервування. На сучасному ринку вона й сьогодні – поза конкуренцією.

– Чи позначилась криза на роботі колективу?

– Незважаючи на економічну кризу, яка все ще триває, завод зберігає ста­більність. Адміністрація робить все для того, аби забезпечити колектив роботою і зберегти кваліфікований персонал. Наше підприємство як учасник програми «Перше робоче місце» у цьому році працевлаштувало 25 випускників професійно-технічних училищ і п’ятьох випускників  вищих  навчальних закладів. Працівники заводу вчасно отримують заробітну плату, її  рівень у  цьому  році порівняно з попереднім зріс на 27,5%. З 1-го ве­ресня  відбулося чергове  підви­щення заробітної плати.

– Про ВАТ «Кредмаш» не тільки в Кременчуці, а й в області говорять, як про підприємство з надійною соціальною базою і соціальними гарантіями для працюючих...

– Так, соціальний розвиток – невід’ємна складова всієї діяльності підприємства. ВАТ «Кредмаш» має розвинуту соціальну сферу, яку зберіг і взяв на утримання в процесі акціонування, розвиває у будь-які кризові часи. У розпорядженні заводчан – Палац культури, стадіон, заміський дитячий табір, база відпочинку, медсанчастина, об’єднання дитячих дошкільних закладів. Соціальні об’єкти фінансуються з прибутків підприємства.

На заводі надається щорічна матеріальна допомога самотнім і багатодітним матерям, матерям дітей-інвалідів, жінкам у зв’язку з народженням дитини, допомога ветеранам Великої Вітчизняної війни, пенсіонерам, компенсація за витрати на поховання тощо.

Значні кошти спрямовуються на поліпшення умов праці та побуту на виробництві. Проводиться атестація робочих місць, діє триступеневий контроль за культурою праці. Упродовж останнього десятиліття здійснена поетапна реконструкція виробничих і побутових приміщень. В усіх побутівках зроблено ремонт, встановлене сучасне обладнання, шафи.

– Миколо Івановичу, обласна організація Партії регіонів висунула Вас кандидатом у депутати Полтавської обласної ради. Ви вже маєте досвід у цій відповідальній громадській роботі. Що хотіли б змінити на краще в рідному місті, області?

– Мені хотілося б, аби мій виробничий і адміністративний досвід прислужилися всій полтавській громаді. Щоб економіка Полтавщини невпинно розвивалася, а власники і керівники підприємств, господарств дбали б про працюючих так само щиро й самовіддано, як це робимо ми в себе.

Ми впевнено дивимося в завтрашній день, тому що дбаємо про нього сьогодні: постійно розвиваємо виробництво, піклуємося про персонал, який, я переконаний в цьому, теж нас не підведе. І так має бути всюди.

Я хочу, аби навколо президентської програми «Україна для людей» об’єдналися патріоти полтавського краю. І тоді люди зрозуміють нас, відчують, що ці реформи – для них. Зрозуміють і підтримають.

Розмову вела Ніна КОНДРАТЮК.

На правах політичної реклами 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх