«Голос Украины» официально опубликовал фамилию Юрия Шаповалова в списке новых нардепов

8.08.2019, 14:33 Переглядів: 4 412 Коментарів: 1

 

Ранее кандидат в народные депутаты от партии «Слуга народа» Феликс Урин готовился оспорить результаты выборов в Кременчуге

Официальное издание Верховной Рады Украины «Голос Украины» 7 августа опубликовало список народных депутатов Украины, избранных на внеочередных парламентских выборах 21 июля. В списке значатся кременчужане Юрий Шаповалов (округ №146 (Кременчуг)), Алексей Мовчан (округ №150) и Максим Березин (округ №151).


Самовыдвиженец Юрий Шаповалов набрал в своём 146-ом округе 27,08% голосов, опередив ближайшего конкурента Феликса Урина (23,26%) от партии «Слуга народа».

 

Феликс Урин заявлял, что собирается оспорить результаты выборов в Кременчуге. «Клоны», использующие словосочетание «Слуга народа» в своей биографии и предвыборной кампании, набрали больше голосов, чем составляет разрыв между Шаповаловым и Уриным.


Автор: Стас Константинов

Коментарі: 1

30
8 августа 2019 15:01

Аминь


3 3
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Вверх